Переможці «PLAZA»

Атлети з луцького клубу «PLAZA» везуть золото з Кубку України

11:20 08.10.2018
601

6 атлетів спортивного клубу «PLAZA» посіли перші місця і повернулися додому із золотом з відкритого кубку WPA України з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги.

Турнір відбувся 5-6 жовтня у місті Дніпро, — повідомив власник мережі клубів «PLAZA» Василь Петрищак.

Атлети спортивного клубу PLAZA на чолі з Романом Зелінським показали досить високі результати.

3 8 спортсменів, 6 посіли перше місце.

Так, Оксана Мотрунчик здобула золото із жиму лежачи та станової тяги і завоювала абсолютну першість серед жінок. Виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Юлія Сірук посіла 1 місце в своїй ваговій категорії. Валерія Цюприк посіла 1 місце та здобула звання кандидат у майстри спорту. Петро Калиновський посів 1 місце в своїй ваговій категорії та 2 місце в абсолютній першості.

Василь Ковальчук посів 1 місце в своїй ваговій категорії та 2 місце в абсолютній першості. Іван Ярмолюк посів 3 місце в своїй ваговій категорії та отримав звання майстер спорту. Богдан Стрижевський посів 1 місце в своїй ваговій категорії та 3 місце у відкритій віковій категорії. Отримав звання майстер спорту, — розповів Василь Петрищак.