Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Опалення у Луцьку
Опалення у Луцьку

Майже половина Луцька може залишитись у січні без тепла

18:36 03.10.2018
3056

Через борги власник котельні на Карбишева, яка забезпечує теплом та гарячою водою 33-ій та 40-ий мікрорайони Луцька, не має наміру продовжувати договір оренди з підприємством «Луцьктепло».

Про це повідомляє інформаційне агентство ВолиньPost.

Директор ТОВ «Тепло-Енерго-Центр» Богдан Денисюк розповів, що у 2017 році, наприклад, «Луцьктепло» тільки три рази вчасно перерахувало кошти за оренду. В 2018 ж взагалі тільки один раз.

За його словами, протягом всього періоду, існували затримки в платежах від одного до чотирьох місяців. Наразі «Луцьктепло» боргує понад два з половиною мільйони гривень.

Тож товариство «Тепло-Енерго-Центр» не хоче пролонговувати договір оренди, дія якого закінчується 5 січня 2019 року.

Комунальне підприємство «Луцьктепло» є заручником від несумлінних платників та держави, яка постійно боргує за пільги та субсидії. Обігові кошти на рахунках з’являються лише в опалювальний період.

Власники котельні це добре знали, тому підстрахувалися договором поруки, де Луцька міська рада виступила поручителем. Проте, і це, кажуть в «Тепло-Енерго-Центрі», не допомогло.

На переконання Богдана Денисюка, жодних дій стосовно «Луцьктепла» Луцька міська рада, як поручитель, не здійснює, абсолютно.

У товаристві «Тепло-Енерго-Центр» кажуть, що готові сісти за стіл перемовин, але лише після того, як чи тепловики, чи міська рада погасять заборгованість.

Читайте також: Як «Луцьктепло» готується до опалювального сезону

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

robson

00:41 06.10.2018

Увага: якщо ви знаєте, що готові стати донором нирок (450 000 дол США за всі витрати на подорож), ми терміново потребуємо 10 донорів з нирок і терміново доставляємо нирки до нашої лікарні.
Тільки здорова 100% підходить людина.
Будь-ласка, напишіть ваш запит до лікаря: [email protected]
Примітка. Ви повинні бути готовими до операції і подорожувати лише для здорових людей.

Д-р Робсон.
Я [email protected]

9 липня
Вчора
07.07.2020
06.07.2020