Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Небезпечна зупинкка
Небезпечна зупинкка

У Луцьку демонтують небезпечну зупинку

12:15 03.10.2018
699

Сьогодні, під час засідання виконавчого комітету міської ради, прийняли рішення про демонтаж металевої конструкції на вул. Карпенка-Карого, 1а.

Ця зупинка була встановлена у 2014 році фізичною особою-підприємцем разом із кіоском, де торгували пресою, без дозвільних документів та з порушенням. Згодом кіоск був демонтований, — повідомляють в Луцькраді.

Сьогодні об'єкт несе загрозу життю і здоров'ю лучан, так як не закріплений та під впливом сильного вітру був перевернутий на бік.

Згідно з п.п. 9.3.5 Правил благоустрою міста Луцька малі архітектурні форми та тимчасові споруди, які розміщені (встановлені або збудовані) без відповідної, оформленої в установленому порядку дозвільної документації, з відхиленням від проекту, вважаються самочинно розміщеними малими архітектурними формами, тимчасовими спорудами чи конструкціями, а використання земельної ділянки під ці споруди класифікується, як самовільне зайняття/захоплення землі.

«Сьогодні, коли встановлюються зупинки для очікування саме департаментом житлово-комунального господарства враховуються усі вимоги до конструктивних елементів. Фактично, навіс на вулиці Карпенка-Карого, 1а не те, що був погано закріплений, а просто стояв на асфальтному покритті. Він справді несе небезпеку для перехожих і людей, котрі очікують на маршрутний транспорт», — розповів перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Читайте також: Рівненська: зупинка отримала нове «обличчя».

Загрузка...
Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин