Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Кромберг енд Шуберт» і Боратин — коли співпраця бізнесу та громади приносить користь

16:38 28.09.2018
1774

Що потрібно для ефективної співпраці громади і бізнесу? Передусім, здоровий прагматизм та лідери, зацікавлені і у розвитку - у цьому переконує приклад Боратинської ОТГ та «Кромберг енд Шуберт».

Зразкове село Боратин - це вже бренд на рівні України. «Кромберг енд Шуберт» теж давно став еталоном соціально відповідального ведення бізнесу. Те, що підприємство і громада не просто сусіди, але й партнери з спільними цілями - очевидно.

Нещодавно в селі Боратин відбувалося спортивне свято, організоване «Кромбергом». Працівники підприємства грали у футбол та шахи на комфортному стадіоні Боратина. До футбольних змагань долучилася команда Боратина «Ласка».

Мінімум офіціозу, максимум правильного прагматизму - таке враження склалося про стиль відносин компанії та ОТГ.

Детальніше розповів Сергій Яручик, лідер боратинської громади (також вже людина-бренд) і керівники КроШу Олександр Шаварський та Славомір Качмарек.

Сергій Яручик, голова Боратинської ОТГ

- Відкриття заводу саме тут стало свого випадковістю і везінням, бо ж спочатку це місце, де він зараз не розглядалося. Зараз вся Волинь, мабуть, не уявляє, як то без Кромберга - то ж великий платник податків. Я як голова ОТГ радий, що Кромберг з нами, бо ми дивимося в одному напрямку. Я завжди казав, що в центрі всього має бути людина. Коли люди мають роботу, впевненість, спокій - вони готові думати про те, як розвиватися, як робити кращим місце, де живуть, вкладати у розвиток дітей.

Мені приємно бачити, як наші жителі, хто працює на Кромбергу, будують житла, купують авто.

Я спілкуюся з керівниками Кромберга і помічаю, що їхня стратегія теж така: інтереси людини - на першому місці. Спортивні змагання, екскурсії, оздоровлення. Працівник для них передусім Людина, особистість. Тут ми «співпали», саме тому й співпраця складається легко.

Олександр Шаварський, фінансовий директор «Кромберг енд Шуберт»

  • Підприємство не закінчується прохідною. Ми - частина життя міста, області, місцевих громад. І ми зацікавлені у співпраці, яка буде в інтересах людей. Всі соціальні та культурні ініціативи «Кромбег енд Шуберт» з’являються від працівників. Ми їх підтримуємо. Співпрацювати з лідерами громад, які активні, прогресивні, приємно і результативно. Такі спортивні свята, вважаю, мають стати традицією

Славомір Качмарек, технічний директор «Кромберг енд Шуберт»

  • Приємно мати сусідом і партнером такого лідера громади, як Сергій Яручик. Не даремно Боратинську об’єднану територіальну громаду вважають показовою. Ми часто буваємо у наших сусідів. Сьогодні вони нас гостинно запросили на свій стадіон і ми змогли переконатися, що всі ці епітети про зразковість села підтверджені фактами. Тут насправді все так і є. Від співпраці громади та бізнесу залежить дуже багато. І прогресивний лідер, який хоче розвивати людей та свою місцевість, це, безумовно, виграш для нас.

Читайте також: На «Кромберг енд Шуберт» обладнали спортивний майданчик


Загрузка...
Коментарі
18 березня
Сьогодні
Вчора
16.03.2019
15.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин