Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Що лучани думають про надання Томосу
Що лучани думають про надання Томосу

Що лучани думають про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні

10:26 22.09.2018
1874

Свято Різдва Пресвятої Богородиці завжди було особливим для українців. З давніх-давен наші предки відзначали прихід осені саме 21 вересня, православні ж християни забували про всі клопоти і йшли до храму.

Лучани теж почали святковий ранок з відвідин Собору Святої Трійці. Відтак вшановують пам'ятну подію, коли, згідно Писання в сім'ї вже літніх, проте праведних людей, Якима та Анни, народилася матір Ісуса Христа: Діва Марія, - йдеться в сюжеті Сфера-ТВ.

В такий святковий день всі прагнуть стати ближчими один до одного. Саме тому ми не змогли обійти увагою питання, що наразі турбує прихожан. Адже в українському суспільстві не стихають обговорення щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні і майбутню єдність церковної громади. З проханням про Томос звернувся Президент Петро Порошенко до константинопольського патріарха Ворфоломія. Думки з цього приводу часто розбігаються, ворожі до України сили намагаються посіяти чергове зерно розбрату, проте лучани підтримують воз'єднання церков і не передбачають конфліктів на цьому грунті.

Протоієрей Свято-Троїцького кафедрального собору отець Володимир зазначає, що немає нічого кращого, ніж об'єднання народу, бо, як то кажуть, в єдності сила.

Надання автокефалії українській православній церкві – делікатний і складний процес, адже за даними опитування Центру Разумкова понад 67 відсотків українців вважають себе віруючими, відтак переймаються церковними питаннями. Зрештою, якщо категорії Бог і Україна будуть вагомішими за клерикальні формальності і конфесійні суперечки, то жодні ворожі підбурювання не зруйнують єдності народу і наших громад.

Читайте також: Священики Волині проти надання автокефалії УПЦ

Загрузка...
Коментарі
18 лютого
Сьогодні
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин