Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Роботи з інвесторами з боку влади Луцька поки не бачу, — Андрій Покровський

12:32 22.09.2018
673

Депутат Луцької міської ради Андрій Покровський каже, що окрім співробітництва на умовах грантів, міська рада повинна шукати виходи на бізнес-інвесторів.

Про це він заявив 21 вересня під час ефіру програми «Протилежний Погляд. LIVE», - пише ІА Конкурент.

Нагадаємо, що експерти обговорювали інвестиційну привабливість Волинської області.

«Бізнес зацікавлений в покращенні міста в цілому. Але роботи з бізнес-інвесторами, на жаль, я не можу відзначити з боку луцької міської влади. На жаль, влада поводить себе не зрозуміло. Я не одноразово говорив, що влада не використовує належним чином інструменти, які має. Сподіваюся, що після сьогоднішнього форуму Луцька міська влада зрозуміє, що якщо за інвестором не ходити, не перепрошувати, не комунікувати відкрито, створювати всі умови, то інвестор не буде стукатися в двері та просити. Тому тут є двояке питання. Одне діло, коли залучаються кошти в міську інфраструктуру зі сторони міжнародних організацій, а інша справа, коли міська влада працює з приватним інвестором. Тут є недопрацювання», — зазначив Андрій Покровський.

Виконавчий директор Китайської торгової Асоціації Руслан Осипенко підкреслив, що для бажання інвестора зайти в місто, тут повинна бути політична стабільність, спадкоємність влади та дотримання своїх обіцянок. Адже як правило в Україні, якщо є домовленості з однією владою, а вона змінюється, то обіцянки змінюються. Цю практику потрібно змінити та планувати на середньо та довгострокову перспективи.

«Якраз влада міст повинна забезпечити зниження політичних ризиків. Тобто забезпечити гарантію реалізацію проектів. Адже вони розраховані як мінімум на 3-7 років повернення коштів», – зазначив Осипенко.

Читайте також: «Сьогодні важливо об'єднатися навколо майбутнього Луцька», — Андрій Покровський

Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин