Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Чоловік спить на лавці
Чоловік спить на лавці

Чи потрібно допомагати п'яницям, які сплять на вулиці

12:54 20.09.2018
1214

Лучанин Олексій Кушнєр вважає, що викликати «швидку» для любителів «зеленого змія», які сплять на вулиці, потрібно лише в разі виявлення проблем зі здоров'ям вказаної особи. Мовляв, краще хай людина відіспиться.

Про це він написав 20 вересня в блозі під назвою «ДОПОМАГАТИ ЧИ НІ, ВИКЛИКАТИ - НЕ ВИКЛИКАТИ «ШВИДКУ» для індивідуумів, котрі тимчасово вибули зі строю у боротьбі з «зеленим змієм» (чит. п'яноті підзаборній)?».

Публікуємо його в повному обсязі:

Суспільство, на жаль, не ідеальне. От сьогодні, прогулюючись з товаришем, ми натрапили на такого індивідуума, що мирно відпочивав прямо на сходинках входу у Центральний парк. Перевірив - дихає, значить все прекрасно. Бажання залишати його так не було (тим більше він заважав іншим рухатись цими ж сходинками) - тому переніс у тінь, поклав на сторону.

Все ніби нічого - але ще пів годину у нас з товаришем тривала суперечка чи потрібно було викликати «швидку». Аргументи товариша (в принципі такою є думка більшості) - «а якщо щось станеться», «нехай ним хтось займеться», ін..

Насправді все просто - людині не потрібна допомога, йому вже і так добре, єдине, що потрібно перевірити - чи людина жива і покласти її (його) на сторону, адже більшість смертей у такому стані настає через аспірацію дихальних шляхів (просто захлинаються блювотинням), а коли лежить на боку таке дуже мало ймовірно.

У той час Ви повинні розуміти, поки лікарі будуть «допомагати» таким індивідуумам (бо Ви захотіли пограти в активістів чужими руками) хтось інший може помирати від критичної кровотечі, серцевого нападу, асфіксії (для таких випадків і існує «Швидка допомога», а не з алкашами няньчитись чи тиск міряти, до речі)...

Не перекладайте відповідальності на інших, не завдання швидкої займатись такими «відпочивальниками». Це не моя думка - за такими алгоритмами працюють у всьому світі. Дякую усім хто прочитав до кінця, значить я не даремно витратив свій час, щоб описати даний алгоритм. Навчайтесь долікарської допомоги і нехай ці знання Вам ніколи не стануть в пригоді!»

Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин