Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Павло Данильчук
Павло Данильчук

Луцький депутат заявив про недотримання законодавства при визначенні начальника ДАБІ

19:34 19.09.2018
1099

Депутат Луцької міської ради обурився, що в мерії переводять на керівні посади депутатів-однопартійців чинного керівництва без конкурсу через призначення радниками міського голови.

Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Нижче подаємо допис депутата без змін:

«Одне питання – працевлаштовувати депутатів-однопартійців та переводити їх на керівні посади без конкурсу через призначення радниками міського голови.

Інше питання – нагло порушувати законодавство та призначати начальником відділу державного архітектурно-будівельного контролю людину без досвіду роботи жодного дня на державній службі чи в органах місцевого самоврядування. Хоча на керівну посаду вимоги ще суттєвіші – стаж роботи за фахом на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше п'ять років!

Саме таким чином влітку на цю, спеціально звільнену, посаду був призначений Троць В.Я. відразу після завершення навчання в університеті.

А далі треба дивитися протокол конкурсної комісії, що ми і зробили:

- конкурс проводиться в одного учасника і саме ним є лише той самий ще вчорашній студент Троць;
- за результатами розгляду документів він не має права допускатися до проходження конкурсу, про що був повідомлений відділом кадрової роботи, але конкурсна комісія голосує «за», бо бачте він наполягав на складанні іспитів. Оце так підстава, що там ті вимоги, коли людина хоче);
- і в кінцевому результаті та ж сама конкурсна комісія одноголосно рекомендує призначити Троця на керівну посаду, тільки чомусь підписів членів комісії на протоколі немає.

Прокуратура Волинської області, Поліція Волинської області ви де?»

До допису Павло Данильчук також прикріпив документи:Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин