Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У центрі Луцька демонтують «незаконну» рекламу

12:01 19.09.2018
683

Низку незаконних засобів зовнішньої реклами у центрі міста демонтують відповідно до рішення виконкому.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 19 вересня, - пише ІА Волинські новини.

На вулиці Богдана Хмельницького, 38 на фасаді будинку розміщено два кронштейна розміром 0,5 м х 1,0 м із сюжетами «Туристична агенція Крила» та «Перукарня Лейла». Власником вказаних засобів зовнішньої реклами є фізична-особа підприємець Тетяна Шиприкевич.

На вулиці Кривий Вал, 30А на перилах розміщено світловий бокс розміром 1,0 м х 4,0 м із сюжетом «Євро одяг та взуття», два щита на перилах розміром 1,0 м х 3,0 м та шість щитів на сходинках розміром 0,1 м х 1,5 м із загальним сюжетом «Євро секонд хенд». Власником вказаних засобів зовнішньої реклами є фізична-особа підприємець Галина Гетьман.

Також на проспекті Перемоги, 14 на паркані розміщено рекламний банер розміром 1,0 м х 2,0 м та банер на фасаді будинку розміром 0,5 м х 2,0 м із сюжетом «Санаторні путівки», а також два банера на фасаді будинку розмірами 0,5 м х 2,0 м та 1,0 м х 2,0 м із сюжетом «Котли». Власників вказаних засобів зовнішньої реклами встановити неможливо.

Перераховані рекламні засоби розміщені без отриманих у встановленому порядку дозволів на розміщення, що порушує пункт 1 ст. 16 Закону України «Про рекламу».

Інспектори КП «Луцькреклама» склали та вручили акти виявлення порушення розміщення засобів зовнішньої реклами у Луцьку та листи-вимоги про усунення порушення порядку розміщення зовнішньої реклами в місті. Крім того, до Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області направили подання щодо порушення Закону України «Про рекламу» для накладання відповідних штрафних санкцій. Усі вимоги щодо усунення цих порушень були проігноровані.

Загрузка...
Коментарі
18 лютого
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин