Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
«Швидка», яка нібито підвозила «жіночку з двома торбами», насправді везла пацієнту в лікарню. 
«Швидка», яка нібито підвозила «жіночку з двома торбами», насправді везла пацієнту в лікарню. 

У Луцьку медики прокоментували інцидент з автомобілем швидкої допомоги

11:52 19.09.2018
1607

«Швидка», яка нібито підвозила «жіночку з двома торбами», насправді везла пацієнту в лікарню.

Про це «Першому» розповів завідувач оперативної диспетчерської Волинського обласного центру медичної допомоги Андрій Абрамов.

Нагадаємо, лучанка Ірина Нароцька заявила у Фейсбуці, що увечері 17 вересня вона стала свідком ситуації на дорозі, коли всі автомобілі пропустили «швидку», бо та їхала зі спецсигналами. На проспекті Грушевського машина медиків зупинилася, з неї нібито вийшла «жіночка з двома торбами».

«Санітарні автомобілі наявні у всіх медустановах області. З допису лучанки не видно, чия це машина. Наші всі автомобілі мають бортовий номер – це 4 цифри, які знаходяться на задній частині автомобіля вгорі», – пояснив Андрій Абрамов.

Він зазначив, що оскільки номер автомобіля, як і час, коли трапилася описана подія, невідомі, медики не можуть стверджувати, що вони знайшли саме ту машину, про яку писала лучанка.

Однак Абрамов заявив, що їм вдалося зафіксувати одну зі «швидких» області, яка дійсно зупинялася на Грушевського і з неї виходила жінка. За його словами, у кареті на той момент знаходилася пацієнтка, яку медики везли в інфекційну лікарню. Разом з нею у «швидкій» їхала її родичка, яка, ймовірно, хотіла супроводжувати хвору. Однак згодом жінка передумала і попросила її висадити. Зупинка зайняла 12 секунд, стверджує Андрій.

Медик запевняє: фельдшер вказаної бригади написав пояснення, в якому йдеться про родичку хворої «з жіночою сумочкою», а не про жінку «з двома торбами», як це описала очевидиця у Фейсбуці.

Тож Абрамов наголосив – усім, хто стає свідками прикрих подій за участі «швидкої», звертати увагу на номер автомобіля, аби в установі було легше з’ясувати усі обставини і виправити помилки.

Читайте також: У Луцьку «швидка» катала «жіночку з двома торбами», - соцмережі.

Загрузка...
Коментарі

лучанка

12:49 19.09.2018

То ж мусить той Андрій Абрамов щось відписати, от і вигадує якісь історії...

103

15:38 19.09.2018

немає толкового керівника і немає дисципліни

17 лютого
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин