Diner у Луцьку: 20 графіті одного автора

09 Серпня 2015, 13:41
11770

Графітчик Віталій на псевдо DINER бажає залишати своє справжнє прізвище у таємниці. 

Хлопець народився і виріс у Луцьку, а зараз навчається на архітектора у Львові. 

У рідному місті зараз буває рідко, але не пропускає нагоди порозмальовувати непривабливі поверхні у закинутих місцях і будівлях.  Особливо полюбляє малювати на електричках та біля залічного вокзалу. 

Віталій у різних стилях пише англійське слово Diner:
 
"Сидів на уроці англійської і в книжці побачив слово Diner з одною Н, мені сподобалось, почав так писати, привик", - пояснив Віталій.
1
 
Коментарі
09 Серпня 2015, 17:39
СУППЕЕРРРР граффіті
10 Серпня 2015, 02:09
Лайно. Вибачте за висловлювання. Ще електрички псує...
10 Серпня 2015, 21:27
а допомогти на фарбу?
11 Серпня 2015, 00:09
А потім провідники змушені за власні гроші купувати фарбу і приводити вагони в належний вигляд. Такі майстри пензля як Дінер мене не вражають, швидше викликають почуття роздратування та огиди. Дінер, малюй гарно, так як намалювали Миколая на навчально-реабілітаційному центрі, як And намалював козака, кота й равлика, як код Луцька на вулиці Крилова.
11 Серпня 2015, 12:42
Знайшли про кого писати, міліція за такими малюваками плаче. давайте кожен почнемо своє імя скрізь писати - ото творчість йомайо. Треба щось толкове творити, а не псувати цеглу і фарбу!
11 Серпня 2015, 13:12
Він не малює електрички, ну принаймі таких фото тут нема)<br/>А за свої кошти він малює свій псевдрнім,, і це справжнє граффіті )<br/>Він молодець, його малюнки мені подоються! <br/>І по місту він нічого не псує!!!
13 Серпня 2015, 15:54
Ви повинні розуміти що просто так взяти балон і намалювати , навіть той псевдо не просто.. Вони відточують то роками,шукають свій стиль написання літер.І від Європи графіті Української індустрї трішки відстає.. Дінер піднімає цей рівень, і я б на вашому місці гордився(лась) що в Луцьку є райтери рівня))
14 Серпня 2015, 03:07
красава,оце я розумію стиль!
17 Серпня 2015, 13:33
Графітті це також мистецтво і він малює тому , що йому це подобається, це не так легко як здається .Вот попробуйте самі щось намалювати і гляньте якій малюнок буде у вас.І рівняти до Енда його не потрібно це різні художники і у них різні стилі малюнку.
12 Жовтня 2015, 01:36
Граффті гівнянні стиль першокласника, шей на архітектора вчиться...........постидився таке би малювати, краще б спочатку навчився малювати вдома в блокноті, ніж таке лайно виносити на публіку....