Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як минув літній сезон у луцькому звіринці 

19:26 13.09.2018
879

Луцький зоопарк поповнюється новими звірами й розвивається.

Про це йдеться в сюжеті каналу «Сфера-ТВ»

Свіже повітря, красиві локації, розмаїття мешканців – не можуть бодай когось залишити байдужими. За кілька останніх років зоопарк змінився до непізнаваності: інші містечка для вихованців, ретельний догляд за кожним із них.

Директорка луцького зоопарку Людмила Денисенко розповідає, що завдяки поліпшенню стану території, збільшенню популяції тварин відвідувачів стало значно більше. Адже нині зооекспозиція складається із 118 видів фауни і це далеко не кінець, адже час від часу прибувають нові дивовижі.

Аби ще більше привернути увагу гостей та зробити їх відпочинок цікавішимі веселішим очільниця звіринця у 2019 році планує практикувати контактний зоопарк. Таким чином можна змалечку вчити дітей лагідногому ставленню до тварин.

Проте далеко не всі вважають, що звірі комфортно почувають себе в зоопарку. Деякі переконують, що такі місця є для них тортурами в неволі. Однак Людмила Денисенко переконує, що зоопарки частіше є прихистком для їх мешканців, ніж середовищем небезпеки. Дуже часто трапляється, що працівники беруть під опіку поранених тварин чи птахів, які не здатні виживати своїми силами. Або ж, навпаки, захищають тварин від хижаків, які котрі несподівано опинилися на околицях міста.

Не можна не згадати про знамените тигреня Трішу, яка була першим новонародженцем серед тигрів у луцькому зоопарку, та, на жаль, батьки не прийняли малюка. Проте справи у Тріші вже значно поліпшились

Читайте також: У Луцьку створять контактний зоопарк

Загрузка...
Коментарі
18 лютого
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин