Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Розповіли, чим отруїлися відвідувачі луцького кафе

12:33 05.09.2018
653

Після поминок у луцькому кафе захворіло 7 людей, з них – двоє дітей.

ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про завершення епідеміологічного розслідування та ліквідацію спалаху сальмонельозу, пов’язаного з поминальним обідом в кафе «Фора».

За результатами бактеріологічного обстеження у 5 хворих підтвердили діагноз сальмонельозу. Всіх хворих після лікування та контрольного бактеріологічного обстеження виписали в задовільному стані.

В осередку захворювання провели лабораторні обстеження працівників закладу та об’єктів довкілля.

«При дослідженні змивів з обладнання на харчоблоці патогенної та умовно-патогенної мікрофлори не виділено, а виділені бактерії групи кишкової палички в 10%. Це свідчить про порушення протиепідемічного режиму, особистої гігієни персоналу, режимів миття та дезінфекції обладнання та інвентарю на об’єкті, яке і могло спричинити забруднення готової продукції», – йдеться в тексті.

https://pershyj.com/p-na-pominkah-u-lutskomu-kafe-vidviduvachi-pidhopili-salmoneloz-video-26400

Встановили, що продукти заготовлюються, в основному, на завокзальному ринку. Супровідні документи, котрі засвідчують безпечність і якість продукції, відсутні.

В осередку провели комплекс протиепідемічних заходів.

До розслідування залучили Луцьке міське відділення Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області. За інформацією цієї служби, виявлені порушення санітарного законодавства, які могли сприяти поширенню інфекції та виникненню спалаху сальмонельозу.

Ймовірно, що фактором передачі сальмонельозу виявились страви, приготовані в кафе: салат з куркою (вживали 90% захворілих), м’ясна нарізка (вживали 85% захворілих), контаміновані сальмонелою під час приготування.

Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин