Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Роман Романюк
Роман Романюк

Керівник волинського осередку партії Порошенка пішов з посади

10:14 03.09.2018
1059

Роман Романюк склав повноваження голови Волинського осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Про це він написав 3 вересня у Facebook.

Публікуємо його допис у повному обсязі:

Прийняв важливе, не просте й дуже відповідальне рішення! Складаю повноваження Голови Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Сьогодні питання зайнятості населення та задоволення потреб роботодавців – актуальні і надважливі як ніколи. Вирішення проблем ринку праці потребує великих зусиль. Саме тому, маю бажання усі свої знання, вміння, досвід та нові ідеї зосередити в професійній діяльності.

Зараз, Волинський обласний центр зайнятості проходить шлях реорганізації та стає абсолютно новою і прогресивною, сучасною, сервісною службою. І я, як керівник, маю приділити максимум уваги саме основній роботі. Будь-які реформи потребують максимальної віддачі, тому зосереджую усі свої зусилля в одому напрямку. Впевнений, що з колегами ми покажемо, як працювати по-новому, спільними зусиллями створимо належні умови й станемо прикладом для інших областей.

Звісно, прийняти рішення про залишення посади – не просто, адже я був при створенні «Солідарності» на Волині. Маємо хорошу команду однодумців, позитивні результати на місцевих виборах та досить велику присутність в новостворених об’єднаних територіальних громадах. Разом з командою, за чотири роки ми реалізували чимало цікавих та важливих проектів. Критика від опонентів лише загартовувала та спонукала до нових перемог. Однак, я переконаний, що мої однопартійці продовжать гарні традиції, посилять вплив та авторитет, а всі великі перемоги ще попереду.

Загрузка...
Коментарі

ВИБОРЕЦЬ

12:30 03.09.2018

Набрався .Накрався --й разом з Гунчиком в кущі ? ===А вибори повторні порошенка хто буде проводити ???

19 лютого
Сьогодні
Вчора
17.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин