Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учасницький перформанс «Червоне весілля»
Учасницький перформанс «Червоне весілля»

Лучан кличуть на «Червоне весілля» у Теремно

22:48 31.08.2018
1249

У Луцьку учасницький перформанс «Червоне весілля» намагатиметься дослідити перформативну схему весільної церемонії ранньорадянського періоду.

Перформанс відбудеться у Теремнівському будинку культури по вулиці Теремнівській, 59 30 вересня об 16:00.

Записуйтеся у ряди учасників.

Ціна: 100 гривень.

Драматургію перформансу створила Вікторія Миронюк, а режисуру живої газети Костянтин Васюков і Ганна Онищенко.

Червоне весілля повинне було замінити традиційні релігійні святкування шлюбу й утвердити символічне єднання молодят між собою та з колективом. І от, через гру весілля запрошує глядачів зануритись в ідеї та естетику ранньорадянської ритуальності та подумати над питаннями: що залишилось від історії, яка ознаменувалась авангардними на той час концепціями про любов, сексуальність та колективну працю і життя? Як колективна память впливає на наше індивідуальне сприйняття історії радянського минулого? І, зрештою, як ця сценічна робота може прокоментувати процеси в нашому постреволюційному сьогоденні, і, зокрема, так звану декомунізацію?

Відповіді на ці запитання актори харківського «Публіциста» уже шукали з учасниками-глядачами на «GOGOLFEST» у Києві та Маріуполі, на «ParadeFest» у Харкові, у ЦСМ «Дах» у Києві, на фестивалі театрів у Львові й навіть у Іспанії.


Загрузка...
Коментарі
18 лютого
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин