Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Андрій Покровський
Андрій Покровський

«Я нічого не приховую та чесно декларую усе», – Андрій Покровський відповів на закиди про відпочинок

20:07 31.08.2018
662

Депутат Луцької міської ради Андрій Покровський відповів на закиди журналістів щодо витрат на відпочинок.

Звернення опублікували на онлайн-платформі депутата у Facebook.

На ресурсі bihus.info з'явилося журналістське розслідування про ТОП-10 найдорожчих відпочинків чиновників, в якому згадали й Андрія Покровського.

«Я підтримую журналістів, які своєю роботою об'єктивно висвітлюють недоброчесність державних службовців та невідповідність витрачених ними коштів щодо доходів, які вони отримують з державного бюджету.

Але щодо появи мене в цьому матеріалі хочу заявити таке: я ніколи не перебував і не перебуваю на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування та не є чиновником. Також я не отримую жодних коштів з державного бюджету чи місцевих бюджетів.

Моя діяльність як депутата Луцької міської ради є неоплачуваною. Ті кошти, які вказані у декларації як витрати на готель, є нічим іншим, як витрати, які були здійснені під час моїх робочих поїздок, і не є витратами на відпочинок. Хочу зазначити, що, на відміну від багатьох публічних службовців, я нічого не приховую та чесно декларую усе, як цього вимагає закон.

З повагою до журналістів хочу наголосити, що в погоні за сенсацією не варто зводити наклепи», – розповів Андрій Покровський.

Загрузка...
Коментарі
17 лютого
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин