Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Яблука біля Луцька
Яблука біля Луцька

На підприємстві біля Луцька зріє величезний урожай яблук, який чекає на «оптовиків»

16:12 31.08.2018
2951

На Липинській сортодослідній станції Волинської філії державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» цьогоріч зріє неймовірно великий врожай яблук та груш. Плоди фруктових дерев висять на гіллі неначе виноград.

Як розповіла «Район.Луцьку» завідувач станції Наталія Черняк, сорти, які вирощують в садах підприємства, прройшли апробацію в нашому регіоні і вже «прижилися» на Волині, тому й ростуть фактично без хімічної обробки. До того сорти не потребують спеціальних умов для збережень.

Нині в садах станції вирощують 4 сорти осінніх і до 10 зимових яблук. Зокрема, це — «Перлина Києва», «Едера» та «Чемпіон», «Топаз». Крім того тут можна придбати кизил та груші сортів «Виставочна», «Професор Любочко», «Кандидатка» та інші.

Минулорічні врожаї підприємство реалізувало на території Волинської області та за її межами, приміром, фрукти закупляли санаторії. Цьогоріч ж урожай неймовірно великий і керівництво станції закликає оптових закупівельників до співпраці.

«Ціни будуть нижчими за ринкові, бо врожай великий і його потрібно реалізувати», - кажуть на підприємстві.

Охочим купити смачні фрукти потрібно звертатися в Липинську сортодослідну станцію Волинської філії державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу».

Адреса: Луцький район, с. Липини, вул. Садова

Телефон: 0332 79 77 48, 067 332 69 67, 095 102 75 43


Загрузка...
Коментарі
17 лютого
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин