Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Склали рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України
Склали рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України

Які з луцьких шкіл за підсумками ЗНО увійшли до 200 найкращих шкіл України

21:36 29.08.2018
939

Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua склав рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Про це повідомляє Експрес.

За результатами рейтингу, перше місце в Україні посів Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Франка, на другому місці розташувався київський Природничо-науковий ліцей №145, третє місце отримав столичний ліцей «Інтелект».

Серед лідерів за результатами тестування також опинились Рівне, Черкаси та Луцьк. Найгірше склали зовнішнє незалежне оцінювання випускники Чернівецької та Закарпатської областей, а також Миколаєва та Чернівців.

Серед луцьких закладів освіти, які за підсумками ЗНО увійшли до найкращих шкіл України, такі: Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука, Луцька гімназія №18, Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради, Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького, Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.Читайте також: Опублікували рейтинг луцьких шкіл

Загрузка...
Коментарі
17 лютого
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин