Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Сертифікати про проходження навчання вручили військовим
Сертифікати про проходження навчання вручили військовим

У Луцьку військових навчили бути бізнесменами

15:28 16.08.2018
1065

У Луцьку відбувся урочистий випуск військових, що пройшли курс цивільного навчання.

Така програма діє для військовослужбовців, які хочуть реалізувати себе в новій сфері та отримати шанс на цивільне працевлаштування.

Вона відбувалася у рамках Програми НАТО-Україна за співпраці Львівського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та громадської організації «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців».

Ще з червня колишні військові слухати курс «Менеджмент малого бізнесу», який проводили викладачі СНУ імені Лесі Українки. Загалом, вони отримували знання протягом 350 годин.

У четвер, 16 серпня, 28 військовиків урочисто отримали свідоцтва та міжнародні сертифікати про проходження навчання. А викладачів та організаторів курсів нагородили подяками.

На врученні був присутній менеджер програми Україна–НАТО Крістофер Штаудт. Він зазначив, що підготовка до курсу перекваліфікації з військової на цивільну справу був дуже складним та тривав кільки днів у Києві. Перед його створенням організатори зістрічалися з українськими та іноземними експертами, представниками адміністрації Президента та Міністерства оборони.

«Я сподіваюся на те, що протягом курсу військові отримали необхідні знання та необхідні навики, які допоможуть їм збільшити міць у пошуках роботи вже у цивільному житті», - сказав редставник НАТО.

Він побажав усім випускникам успіху та наснаги в подальшому працевлаштуванні.

Загрузка...
Коментарі
18 лютого
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин