Суддя Шацького суду Наталія Стрілець пішла у відставку

#   255
Суддя Шацького суду Наталія Стрілець пішла у відставку

Вища рада правосуддя задовольнила заяви суддів місцевих судів про відставку, констатувавши наявність у них достатнього стажу та відсутність відкритих дисциплінарних проваджень.

Такі рішення ухвалене під час сьогоднішнього засідання ВРП, інформує «Закон і Бізнес».

Зокрема, згідно з поданими заявами у відставку звільнено Наталію Стрілець з посади судді Шацького районного суду Волинської області.

Також звільнили  з посади судді Господарського суду Волинської області Оксану Слободян.

До слова, що у 2025 році ВРП звільнила 226 суддів, із них 174 — у відставку, 12 — за власним бажанням, а ще 40 позбавлені посад за вчинення істотного дисциплінарного проступку або через непроходження кваліфікаційного оцінювання.

Нагадаємо, 18 квітня 2024 року Наталію Стрілець обрали головою Шацького суду на три роки – до 2027 року.

 

 

Останні новини

Всі

10 червня 2026