Суддя Шацького суду Наталія Стрілець пішла у відставку

Вища рада правосуддя задовольнила заяви суддів місцевих судів про відставку, констатувавши наявність у них достатнього стажу та відсутність відкритих дисциплінарних проваджень.
Такі рішення ухвалене під час сьогоднішнього засідання ВРП, інформує «Закон і Бізнес».
Зокрема, згідно з поданими заявами у відставку звільнено Наталію Стрілець з посади судді Шацького районного суду Волинської області.
Також звільнили з посади судді Господарського суду Волинської області Оксану Слободян.
До слова, що у 2025 році ВРП звільнила 226 суддів, із них 174 — у відставку, 12 — за власним бажанням, а ще 40 позбавлені посад за вчинення істотного дисциплінарного проступку або через непроходження кваліфікаційного оцінювання.
Нагадаємо, 18 квітня 2024 року Наталію Стрілець обрали головою Шацького суду на три роки – до 2027 року.
Читайте також:
- Шацьк
Керівництво району та Шацької громади ознайомилося з роботою Територіального центру
- Шацьк
На дорогах Шацької громади встановлять антидронові сітки
- Шацьк
Як шачани можуть поскаржитися на корупцію серед рятувальників
- Шацьк
Минають треті роковини, як на війні з окупантами загинув захисник Денис Задерей
- Шацьк
Земля вартістю в мільйони: суд повернув Шацькій громаді 60 гектарів сіножатей від «Білорусь-Агро»