Луцька громада втратила двох захисників

#   2796
Луцька громада втратила двох захисників

На війні з російським окупантом загинули двоє військовослужбовців із ЛуцькаЮрій Смикало та Михайло Трофимук.

Про це повідомив мер міста Ігор Поліщук.

Молодший сержант Юрій Смикало, 1972 року народження, проходив військову службу у складі військової частини на посаді водія автомобільного відділення підвозу продовольства, речового та військово-технічного майна взводу забезпечення роти забезпечення батальйону матеріального забезпечення.

Захисник загинув 16 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Куртівка Донецької області.

Під час бойових дій загинув солдат Михайло Трофимук, 2003 року народження. Він служив розвідником 3 розвідувального відділення розвідувального взводу 1 механізованого батальйону.

Воїн поліг 1 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новоєгорівка Луганської області.

Останні новини

Всі

10 червня 2026