Луцька громада втратила двох захисників

На війні з російським окупантом загинули двоє військовослужбовців із Луцька — Юрій Смикало та Михайло Трофимук.
Про це повідомив мер міста Ігор Поліщук.
Молодший сержант Юрій Смикало, 1972 року народження, проходив військову службу у складі військової частини на посаді водія автомобільного відділення підвозу продовольства, речового та військово-технічного майна взводу забезпечення роти забезпечення батальйону матеріального забезпечення.
Захисник загинув 16 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Куртівка Донецької області.
Під час бойових дій загинув солдат Михайло Трофимук, 2003 року народження. Він служив розвідником 3 розвідувального відділення розвідувального взводу 1 механізованого батальйону.
Воїн поліг 1 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новоєгорівка Луганської області.
Читайте також:
- Рівне
Рідним трьох загиблих поліцейських стрілецького батальйону на Рівненщині вручили відзнаки «За оборону України»
- Рівне
У Рівному попрощалися з сержантом Дмитром Шевельовим і солдатом Віктором Романюком, які загинули на Донеччині
- Корець
У Користі відкрили меморіальні дошки загиблим захисникам
- Баштанка
«Я все ще мама»: у Баштанці презентували фотовиставку пам’яті полеглих захисників
- Локачі
У Затурцівській громаді відкрили сім нових стел загиблим військовим