Водій масштабної ДТП компенсує вартість лікування потерпілому

21 Травня 2016, 17:44
3138

Маршрутне таксі, що в’їхало в білборд біля «Там-Таму», було несправне ще від центрального універмагу Луцька. Проте водій продовжив рух.

Про це повідомляють пасажири – пише ВолиньPost.

Журналімтам також вдалося поспілкуватися із водієм, який відмовився назватися.

«Я їхав, мене підрізало авто. Я намагався вирулити, але ДТП уникнути не вдалося. На щастя поранених немає. Лише один хлопець вдарився головою. Я зобов’язуюся компенсувати йому лікування», – прокоментував водій.

Нагадаємо, шо на проспекті Соборності маршрутка в’їхала в паркан та білборд.

Коментарі
21 Травня 2016, 23:16
У ДТП немає водія - є винуватець і постраждалі.
22 Травня 2016, 02:57
"На щастя поранених немає. Лише один хлопець вдарився головою. Я зобов’язуюся компенсувати йому лікування" - як це все зрозуміти????????? У цій маршрутці на задніх сидіннях сиділи мої батьки. З місця ДТП моїх батьків доставлено швидкою допомогою у міську клінічну лікарню. Внаслідок ДТП у мого батька - перелом ключиці зі зміщенням (накладений гіпс), у моєї мами - перелом носа, численні гематоми обличчя, накладені шви в області лівої брови, численні гематоми рук, ссадини на ногах. Зараз моя мама лежить в нейрохірургії міської клінічної лікарні. Як після цього можна стверджувати, що поранених немає???? Крім того, ще під час руху марштрутки в районі Набережної мій батько чув як водій комусь телефонував і говорив про несправність сцеплення швидкості
22 Травня 2016, 12:01
Потрібно мати квитки на проїзд І страхова компанія компенсуе витрати на лікування та моральні збитки.
22 Травня 2016, 13:54
Збитки (і матеріальні збитки по придбанню ліків, і моральні) буде відшкодовувати власник джерела підвищеної небезпеки.
23 Травня 2016, 13:53
Хто власник? Як випустили на маршрут машину несправну.Взагалі ці маршрутки хтось перевіряє хоча раз на тиждень зчеплення,тормоза? Я думаю ні.Ми сідаємо і їдемо по смерть з гонитвою за бабло, а люди-це порох.Ще народяться, атк виходить.Хто відповість за безпеку руху людей?
13 Червня 2016, 00:29
Олег, а як він з задньої сідушки це почув????????????????????
24 Червня 2016, 00:18
Ащо шансон в маршрутці негрев??????