У Луцьку діти можуть оживити роботів та заробити мільйон у 15 років

21 Травня 2016, 17:25
2573

 

ІТ-галузь називають однією з найперспективніших в Україні, адже висока зарплата, незалежність від компанії та можливість віддаленої роботи – основні причини того, чому варто займатися програмуванням.

У суботу, 21 травня, в місті відбулася перша учнівська конференція де розповіли про перспективи і можливості роботи в ІТ-сфері.

Найкращим шляхом до успіху є правильно обраний навчальний заклад, який дасть профільне навчання усіх напрямків програмування, тому комп’ютерна академія «ШАГ», продовжує проводити майстер-класи для лучан. Цього разу викладачі розповідали юним хакерам, що до 15 років можна заробити свій перший мільйон, варто лише з дитинства опановувати ази ІТ-сфери.

Викладач академії Микола Лінчук розповів про п’ять дітей, віком до 15 років, які вже заробили свій перший мільйон саме роботою в ІТ-сфері та пояснив присутнім, які технології варто вивчати з 9 років, щоб досягнути успіху.

«Шубхам Банерджі у 13 років за допомогою конструктора лего, винайшов принтер, який друкує символи Брайля, прилад дозволяє сліпим людям не тільки читати, а й писати. В такому юному віці, заснував свою компанію «Braigo Labs». Сороуш Годсі  тринадцятилітній генеральний директор «Slik Technologies».

Рохан Агравал в 15 років став спеціалістом в сфері вебдизайну, є засновником компанії «Aleopile» та створює роботів.  Джордан Кейси у 15 років заснував свою компанію, яка створює ігри. Брук Мартін 15 років винайшла пристрій, який дозволяє домашнім тваринам встановлювати відео зв’язок з господарями, коли вони подорожують без своїх тварин», – розповів Микола Лінчук.

Які технології в комптерній школі  можуть вивчати діти починаючи з 9 років?

  • 2Dграфіка
  • 3Dграфіка
  • WEB дизайн, програмування, створення власних різноманітних сайтів.
  • Ігрова індустрія – скориставшись існуючими  ігровими двіжками, створювати власні ігри .

В недалекому майбутньому виникатимуть нові професії, які будуть досить застребувальні, серед яких : IT медик, виконроб-вотчер, менеджер космотуризму, тому майбутнє за ІТ-сферою.

Викладач з «Роботехніки» розповіла, як за допомогою програм, можна оживати роботів та продемонструвала розробку студентів КА «ШАГ»

«Діти неймовірно захоплюються роботами, інколи  виникає бажання, створити власного робота та найцікавіше дати йому життя, вміло використати уроки програмування. Кожен робот має свої засоби, за допомогою, яких він рухається : двигуни, датчики, які реагують на перешкоду. Неймовірне задоволення, коли учні починають запускати свої програми, за допомогою яких, оживають їхні пристрої», – зауважила викладач.

Директор луцької філії академії «ШАГ» Інна Кондратюк розповіла, що навчання, саме в  КА «ШАГ» є шляхом до успіху:

«Ми найбільший в Україні приватний навчальний заклад, що дозволяє практично з нуля отримати одну з найбільш затребуваних професій на сучасному ринку праці. Також наший заклад має 41 філію у 16 країн світу . Студенти Академії, мають можливість заявити про себе на весь світ, беручи участь в міжнародних грантах та престижних ІТ-чемпіонатах, а відтак, стати ще кращими, ще досвідченішими».













Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].​

Коментарі
23 Травня 2016, 22:34
Шаг - не найкращій заклад, але більш нічого достойного немає у нас. У ВИШах один шлак навчальний.
31 Травня 2016, 15:07
А хто ця мила пані у коричневому платті? викладач? до неї пішов би вчитися.
Коментар
20/04/2024 П'ятниця
19.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром