У Луцьку водій «Mercedes» збив собаку й вимагав гроші за подряпину на авто

04 Серпня 2018, 21:56
У Луцьку водій «Mercedes» збив собаку 11785
У Луцьку водій «Mercedes» збив собаку

На вулиці Володимирській водій «Mercedes» збив на смерть собаку й, не надавши йому допомоги, став шукати власника пса, аби той заплатив за подряпину на машині.

Про це Район.Луцьк повідомив власник пса Георгій Кіцмарішвілі.

За його словами, собаку збили 3 серпня близько 19:00 по вулиці Володимирській.

Замість того, щоб надати першу допомогу, водій «Mercedes» став оглядати пошкодження на машині і з'ясовувати, хто власник собаки, щоб той запалатив їм за ремонт.

«Коли я послав його, бо був зайнятий порятунком своєї собаки, він викликав поліцію і вже вони разом прийшли до мене в двір і над трупом собаки вимагали гроші за царапину на авто. Мені гидко, що з нами в місті живуть такі аморальні люди.

Ось цього песика вони мені забили і навіть не вибачились, а, навпаки, мали претензії до мене. Вони пішли і сказали, що подадуть на мене в суд за те, що збили мою собаку.

Я хочу, щоб всі побачили обличчя нелюдів, яким залізо дорожче за життя», – розповів власник збитої на смерть собаки.

1
Собака, яку збили на смерть
Собака, яку збили на смерть

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Коментарі
05 Серпня 2018, 02:15
<p>я би не знімав.Вломив би пі... по повній ... ще приіхало шось доказувати</p>
05 Серпня 2018, 02:42
Він мабуть із МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ
05 Серпня 2018, 03:18
что то из области очередного мажора ... деньги прогулял , машину повредил , живое существо убил, правила дорожнего движения нарушил ( явно привышение скорости движения в населенном пункте ) , а перед папиком отчитаться надо , вот и помчался по горячим следам денежки сбивать ....... а в душе ни стыда ни угрызения совести
05 Серпня 2018, 11:26
Явно тут одне, згідно законодавства собака це майно, відповідно за майно несе відповідальність власник, от і все!<br/>Якщо власник собаки не дотримувався правил утримування тварини, повинен заплатити за ремонт авто!<br/>Я б ще в суді вимагав би моральну компенсацію за спілкування з неадекватними “господарями” майна!
05 Серпня 2018, 12:02
А чого ти імя своє ховаєш. Нормальна людина в першу чергу надасть першу допомогу, а нелюд народжений від батьків виродків переймається за залізяччя. А ти певно один з тих пятьох нелюдів які їхали в то у мерсі на бляхах з шаленою швидкістю. Бог всім суддя , а собаку вже не повернеш.
05 Серпня 2018, 12:20
я что-то не очень поняла собственник собаки несет ответственность перед собственником машины которая ехала в населенном пункте с неустановленной скоростью суда и других решений не было поэтому еще о какой оплате и повреждениях речь собака живое существо валяется во рву малолетнние недоумки которые хорошо знают что им должны возместить ущерб не знают что сначала оказывается помощь там где возможно еще можно что-то исправить а потом другое и тут морали можно много говорить потом у меня вопрос к правоохранителям почему разборки с их участием проходят не на месте происшествия а вы дали ворваться во двор и там устроили разборки учитывя еще то что в доме двое малолетних безпомощных детей поэтому вопросов очень много и не известно к кому больше
05 Серпня 2018, 12:23
О ВАФЛЬОВИЙ АВТОР ВІДЕО І ЗАМОВНИХ СТАТЕЙОК В ІНЕТ, ЗАГАВКАВ!<br/>ТИ СПОЧАТКУ СПІЛКУВАТИСЬ НАВЧИСЬ, А ТО Б В РЕАЛБНОСТІ ПІСЛЯ ТАКИХ СЛІВ В МОЮ СТОРОНУ ТИ Б ВТРАТИВ БИ НЕ ТІЛЬКИ СВІДОМІСТЬ А ЩЕЙ ПАРУ ЗУБІВ!
05 Серпня 2018, 12:27
XXX я так зрозуміла що це ви ті сами скотиняки
05 Серпня 2018, 12:28
То давай зустрінемось !
05 Серпня 2018, 12:42
я как немного разбирающийся в законах человек могу собственнику собаки оказать бесплатную юридическую помощь уже исходя из их комментария а как еще и имеющий журналистское образование славу им надолго так что обращайтесь с такими любителями законов мы им можем обьяснить что такое закон и куда его можно увести а Гиоргию советую с дураками дело не иметь
05 Серпня 2018, 13:06
такий молодий а душа вже прогнила , вбив живу істоту , яка була близька , вірна і рідна у родині .замісь того щоб милосердно попросити пробачення і цім очистити свою душу ще щось намагаешся довести ...
05 Серпня 2018, 13:24
і чого тобі не стовб дорогу перебіг (в мажорів таке бувае ) мабуть він був би винен . ще і поліція мовчки береже
05 Серпня 2018, 13:24
скажите Оксана если бы повел себя как человек дал бы хозяину разобраться с собакой потом уже и про машину с человеком можно поговорить но это с человеком по принципу все случается давай поймем друг друга а так надо уже нелюдя наказывать и правоохоронцев с сомнительным поведением я еще по своим каналам пробью родителей чье это семя может там тоже можно материальчик накоппать больше уродов больше материала для работы
05 Серпня 2018, 15:31
какие они мажоры родители набарыжили в Польше купил в Украине продал может только вчера от грязи отмылись вот и думают что весь мир к их ногам ляжет я так поняла водитель был не один а с ними еще и девочка смотретьь всем на нее внимательно если попытается стать вашей невесткой такая вам воды не подаст у нее опыт будет она будет свои права знать а обязанности из нее зти знатоки законов вытравят
05 Серпня 2018, 15:38
Песика жалко, але винен в даній ситуації тільки власник пса, так як не углядів за псом.<br/>Не думаю що собака мереходив дорогу по пішохідному переходу впевневшись в безпейі переходу.<br/>Полюбому собака несподівано вибіг на дорогу, і маловірогідно що автомобіліст спкціально зробив наїзд.<br/>Собаку збили, авто потребує ремонту, хто має нести відповідальність? Звичайно ж власник, який не доглядів за своїм псом.<br/><br/>Для коментаторів, які дуже знаються на законах і вступаються за бідну собачку: -як би цей пес, який просто сам по собі біг, і вкусив би дитину наприклад, то хто винен буде ? Дитина що не замітила собаку яка бігає ? Чи власник який мусить нести відповідальність за тварину, і який не углядів дій тварини ?
05 Серпня 2018, 15:47
смотрите если XXX это тот что сбил каким тоном он оглашает свои права какие использует слова ясно вот и все я бы еще или уже сталкивался с таким случаем или быстро вычитал или учится Так вот гадина по любому везде указывается проявите человечность и обозначено !!!!! знаками там что повылазило Пусть на твоем пути всегда встречаютя только такие знатоки закона АМИНЬ
05 Серпня 2018, 17:00
Гога, успакойся, а то переламають не буде чім відео знімати. Сам дебіл, твої проблеми
05 Серпня 2018, 17:18
смотри я полностью себя назвала я мама Гоги переламывать блядь из под тишка будешь или из банкира в человека превратишся назовешся чтоб сука не искать тебя через технику и доламывать то что может от тебя останется банкир ебанный и мать твоя сука вырастила ублюдка кому грозишь
05 Серпня 2018, 17:25
Владиславу да вы правы виноват хозяин и раз он обнаружился конечно можно на него вешать ответственность дело в поведении молодняка в общем а при таком раскладе можно или ремонт заслужить или на свою голову
05 Серпня 2018, 18:47
Банкір . То чого зачепило вас нелюди вже погрози пішли. Давай ламай , знаєш де живу, бо ховатись під псевдонімом і писати кожна криса може тобіподібна.
05 Серпня 2018, 20:57
в чем проблема правы идите в суд или все таки не правы или может еще что просто так на испуг не берут только когда другого выхода нету хорошая собачка жаль
05 Серпня 2018, 21:32
так , не витримав стало цікаво ще переглянути та що я бачу почались погрози . дитино ХХХ не ти один розуміеш чи знаеш що занадто швидко рухався по дорозі , як ти гадаеш чому я Прохожий ,мені дуже шкода що у такому молодому віці ти все переводиш на гроші та вирішуеш питання погрозама нехай Господь береже твою душу ,дивний час настав обидва молоді люди знайдіть між собою спільну мову навіщо так гризтися вам ще жити та жити порозумійтеся , обидва постраждали , обидва у чомусь винні але це життя
05 Серпня 2018, 22:26
прохожему так би воно і було якби спочатку пішло якось по людські я так зрозумів що діла до тваринкі в молодяків не було треба було спасати собаку а им вже давай гроши нехай ідуть в суд не все так просто власник несе відповідальнисть але в суди може зьясуватись багато чого цикавого ну а якби спочатку по людські то мабуть и домовитись можна
05 Серпня 2018, 23:31
Коли я подїхав і б і г до собаки він перегородив мені дорогу і почав показувати мені подряпину. Коли я його послав і побіг забрав собаку він ще кідався до мене битися. А потім при поліції він був тіпа добренькі.
05 Серпня 2018, 23:50
Гоша і Наташа, співчуваю за собаку
06 Серпня 2018, 00:05
какой красивый песик
06 Серпня 2018, 00:14
Скажіть де найти цього гандона, я йому машину спалю.
06 Серпня 2018, 00:47
Він себе не виказує. Але сподіваюсь подасть в суд тоді я з ним зможу познайомитись.
06 Серпня 2018, 02:05
Співчуваю ....<br/><br/>От скажіть, як так можна ? В населеному пункті нестися як скажений.... А як би дитина за м'ячем вибігла , то так само б просили компенсацію за пошкодження авто ?
06 Серпня 2018, 03:21
Не представляю чем думает человек, который убив ЖИВОЕ существо, чьего-то друга и решил,что проблемой является только царапина на машине...... А если пойдет крупный град и помнет машину?.... Подаст в суд на тучу?... Просто свинский постпок!!!!! Ни помощи не оказал,не извинился!!! И совесть,наверное, не мучает (((((
06 Серпня 2018, 03:39
Непонятно что творится в голове у человека, который убил ЖИВОЕ существо, чьего-то друга и при этом видит проблему только в царапине на машине. А если пойдет крупный град и помнет авто? Подаст в суд на тучи?
06 Серпня 2018, 14:05
у всех есть воображение едет машина с пятью молодыми особами выскакивает недосмотренный хозяевами пес заметте ни те собаку не искали ни псу с ними сталкиваться не было желания случилось молодяки останавливают машину и смотрят где повреждения откуда то знают закон о своей правоте и срочно вызывают полицию паралельно выискивая хозяина собаки УЩЕРБже они знают а еще лучше нас пятеро мы ему сейчас в зто время рядом с ними нерадивый хозяин собаки ищет куда ее отбросило соседка догадалась позвонить ветеринару ВЕРА тебя то и женским именем да еще и таким назвать как-то стремно <br/> смотрит и удивляется как над собакой которая выросла членом семьи плачет хозяйка и как без присмотра осталось двое деток в коляске а теперь еще и в комментариях об этом пишет нехороший ты человек не хочу матом ты к кому нибудь подошла уродка ты моральная дальше даже из комментариев видно что таки хозяин машины бегал в зти критические моменты за хозяином машины дай гроши дай гроши как должен был в конкретной ситуации повести себя хозяин правильно да давай что у тебя с машинойа сколько стоит на дорогой а собака если еще жива та разберемся КАРТИНА МАСЛОМ конечно если бегал приставал надо было послать приехала полиция знатокам законов приблизительно знающая закон предполагаю должны были остаться на месте до момента пока по человечески все уляжется и полиция во всем разберется нет так для вас не пойдет КАКОГО РОЖНА ВЫ ПОПЕРЛИ ВО ДВОР КТО ВАС ТУДА ПРИГЛАШАЛ как бы не отговаривались если вы были адекватные вы ждали бы что скажет полиция так и ежу понятно что вы бежали хором и орали по закону деньги ремонт что СУД УЖЕ ВЫНЕС РЕШЕНИЕ вот вам и ценности смеемся над неадекватными хозяевами убитой собаки и оправдываем неадекватное поведение знатоков закона а что касается журналистов поступил материал о нечеловечном поведении они не судьи вторая сторона везде кричит по закону мы правы флаг вам в руки одно другому не мешает