У Луцьку чоловік вирвав з рук продавчині 13 тисяч гривень і втік
ВІДЕО
573
У Луцьку затримали 32-річного чоловіка, який вирвав з рук працівниці магазину майже 13 тисяч гривень. Інцидент стався 4 жовтня, підозрюваного затримали того ж дня.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Волинській області.
Працівниця одного з луцьких магазинів здійснювала грошову операцію в терміналі. Поруч перебував невідомий молодик, який раптово вирвав з її рук гроші та втік з місця події.
Працівники закладу кинулися у погоню, однак наздогнати зловмисника не змогли. Сума збитків склала майже 13 тисяч гривень.
Інцидент зафіксували камери відеоспостереження. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції. Працівники кримінальної поліції зібрали всі докази та оперативно встановили особу причетного.
Зловмисником виявився 32-річний мешканець Луцького району. Слідчі Луцького районного управління поліції затримали його за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу України.
За процесуального керівництва прокуратури підозрюваному вже оголосили про підозру за грабіж в умовах воєнного стану. Санкція частини 4 статті 186 Кримінального кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 10 років.
Читайте також: У Луцьку судитимуть чоловіка, який працював на білоруську спецслужбу
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром