У Жидичинській гімназії відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

#   782
У Жидичинській гімназії відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

У Жидичинській гімназії №31 відкрили багатофункціональний спортивний майданчик з поліуретановим покриттям. Це перший такого типу об'єкт, облаштований у школах Луцької громади за кошти місцевого бюджету.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Директор гімназії Богдан Мозолюк розповів, що ідея створення спортивного майданчика назріла давно, проте реалізувати її не було можливості.

Наразі нове поле розміром 17х30 метрів призначене для ігор у футбол, баскетбол, волейбол та занять гімнастикою.

У Жидичинській гімназії відкрили багатофункціональний спортивний майданчик
У Жидичинській гімназії відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

Під час відкриття школярі продемонстрували свої спортивні здібності на новому полі. Директор гімназії разом з учнями провів показовий виступ зі стрітболу.

На майданчику не лише проводитимуть уроки фізкультури та організовуватимуть дозвілля дітей. Він буде доступний для всіх мешканців громади.

 

Читайте також:  У Луцьку стартували всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед спортсменів з синдромом Дауна

 

Останні новини

Всі

10 червня 2026