Затримали злочинну групу лучан, яка проводила махінації з автомобілями на «бляхах»

Чотирьох лучан звинуватили у шахрайстві, фіктивному підприємницві та підробленні документів.
Протягом 2015-2016 років шахраї займалися незаконним ввезенням автомобілів на іноземній реєстрації в Україну. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
Чоловіки мали заготовлені фіктивні документи та низку суб'єктів господарювання, завдяки чому незаконно ввозили та розмитнювали автомобілі.
Покупців шахраї запевняли: із законодавством все впорядку, їздити можна спокійно.
Викрили банду у липні 2017 року, проте аж до 24 липня 2018 року вона переховувалася від правоохоронців.
Наразі для лучан обирають запобіжний захід.
Читайте також: У Рованцях авто злетіло на городи
Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.
Стежте за нами у Twitter, Google+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Читайте також:
- Шацьк
Шацький суд оштрафував водія, який їздив у селищі напідпитку, на 17 тисяч гривень
- Бізнес
Житель Ківерцівщини попався на нелегальних оборудках з бурштином
- Ківерці
Житель Ківерцівщини попався на нелегальних оборудках з бурштином
- Локачі
У селі Линів чоловік був п`яний у громадському місці, мав хитку ходу і неохайний вигляд
- Бізнес
На Волині підприємця оштрафували за торгівлю підакцизними товарами без видачі чеків