Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Луцькрада проситиме у Олександра Фацевича евакуатор

09:00 13.05.2016
1752

Міський голова надішле лист до почесного громадянина Луцька та заступника керівника Національної поліції Олександра Фацевича, аби той посприяв в отриманні дозволу на використання евакуаторів в місті.

Про це заступник міського голови Сергій Григоренко розповів на громадському обговоренні організації дорожнього руху у четвер, 12 травня.

Зокрема він зауважив, що обіцяні евакуатори досі не допомагають патрульним боротися з горе-водіями зовсім не через недопрацювання влади.

Нагадаємо, що евакуаор мав з’явитися у місті ще у середині лютого.

За його словами державне підприємство «Інформ-Ресурси» має давати погодження на евакуацію машин за допомогою евакуаторів, проте такого дозволу і досі немає.

Щодо евакуаторів, то шляхи їх отримання розглядалися різні – покупка б/у машини, або ж її оренда. За словами заступника є підприємці, котрі готові надати на два роки в оренду потрібний евакуатор.

«Сьогодні питання з фірмою «Інформ-Ресурси» в Києві повністю заблоковано. Я попросив міського голову звернутися до нашого почесного громадянина , зступника керівника національної поліції Олександра Фацевича, щоби він розібрався з фірмою», – зазначив Сергій Григоренко.

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
17 квітня
Сьогодні
Вчора
15.04.2021