До міста приїдуть кращі професіонали з інтернет-маркетингу

10 Травня 2016, 16:32
1858

13 травня у Луцьку на першому у місті форумі з цифрового маркетингу  West Marketing Forum2016 (wmf.com.ua.) зберуться провідні спеціалісти у сфері інтернет-маркетингу.

Сучасні маркетингові стратегії, моделі та успішні кейси на заході представлять тринадцять спікерів, які розкажуть про digital тренди сучасності та способи підвищення ефективності інтернет-реклами.

Модератором заходу виступить  один із кращих фахівців  рекламно-комунікаційного ринку України,  сертифікований фахівець з інтернет-реклами і веб-аналітики Євген Шевченко.

За версією журналу MMR у 2009 році Євген Шевченко визнаний найкориснішим інтернет-маркетологом України. Маркетингом Євген почав займатись в 1999 році. У 2004 році заснував власне інтернет-агентство UaMaster, яке очолює донині. У 2009 році він визнаний найкориснішим маркетологом України, а в 2013-му – увійшов до ТОП-35 рекламістів України у віці до 35 років.  Його компанія UaMaster входить до ТОП-10 українських інтернет-агентств по оборотам (ВРК, 2011-2012), №1 за рівнем задоволеності клієнтів (MMR, 2012).

Також Євген Шевченко входить до складу комітету iForum — наймасштабнішого заходу в Україні, присвяченого онлайн-бізнесу (5000 – 7000 відвідувачів щорічно).

Окрім улюбленої роботи, Євген Шевченко багато уваги приділяє навчанню та освітнім програмам. Своєю другою роботою-хобі  Євген Шевченко  називає викладацьку практику. Будучи магістром маркетингу, він викладає курс  «Інтернет-реклама» в Київському Національному Торгово-Економічному Університеті, Міжнародній  Академії Маркетингу, Міжнародному Інституті Менеджменту (МІМ Київ), ІКРА (Інтерактивні Комунікації в Рекламі), BeFirst Marketing School та WebPromoExperts.

За плечима кращого інтернет-маркетолога країни – десятки авторських тренінгів, семінарів, навчальних програм з різних напрямків інтернет-маркетингу.

Познайомитись з Євгеном Шевченком можна буде на  West Marketing Forum2016 вже 13 травня у Луцьку.

Євген Шевченко ділитиметься досвідом, як розробити  стратегію інтернет-просування компанії з нуля, розповість як провести аудит і оптимізацію існуючої кампанії. Під час майстер-класу з веб-аналітики експерт дасть 10 порад для збільшення ефективності реклами за допомогою Google Analytics, Яндекс.Метрики та Excel.

«West Marketing Forum» буде корисним та цікавим для digital-фахівців, маркетинг-директорів і бренд-менеджерів, а також для власників малого бізнесу та топ-менеджерів компаній.

Деталі з питань участі у заході: тел. моб. 050 660 54 76, e-mail: [email protected]

Місце проведення: Центр дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті», м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.
 

Коментар
04/07/2022 Понеділок
04.07.2022