У селі Дачне поховають Вячеслава Терьохіна, який загинув на Донеччині

23 Травня 2025, 15:44
Ілюстративне фото 290
Ілюстративне фото

У селі Дачне Луцької громади в суботу, 24 травня, об 11:00 в церкві Архістратига Михаїла відбудеться прощання з військовослужбовцем Вячеславом Терьохіним.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Вячеслав Терьохін народився 7 травня 2000 року. Його призвали на військову службу до складу військової частини на посаду навідника відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти.

 Матрос Вячеслав Терьохін загинув у квітні 2022 року від поранень отриманих під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в зоні проведення бойових дій у Донецькій області.

Поховають воїна на кладовищі села Дачне. Щирі співчуття висловлюють рідним і близьким. Вічна пам’ять, честь і слава Герою.

 

Читайте також:  У Луцьку один зі скверів хочуть назвати на честь загиблого воїна Олександра Ющенка

 

Коментар
19/07/2025 П'ятниця
18.07.2025
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром