Директор «Луцьких ринків» працює на «голий» оклад. ОФІЦІЙНО

13 Липня 2018, 17:15
Ігор Корольчук 3454
Ігор Корольчук

До редакції Район.Луцьк надійшов офіційний лист від комунального підприємства «Луцькі ринки» з вимогою спростувати інформацію про розмір заробітної плати керівника КП.

Нагадаємо, нещодавно журналісти отримали інформацію, що, згідно контракту, заробітна плата директoра кoмунальнoгo підприємства «Луцькі ринки» Ігoря Кoрoльчука складається з посадового окладу у розмірі 15 тисяч гривень та надбавки за інтенсивність праці та особливий характер роботи у розмірі 50% окладу, тобто, всього – 22,5 тисяч гривень.

Втім, Ігор Корольчук у листі заявив, що ця інформація не відповідає дійсності. Зокрема, премій та надбавок він не отримував, а після сплати податків його заробітна плата склала 12 тисяч 75 гривень.

Зауважимо, у пункті 3.1 згаданого контракту вказується, що надбавка скасовується або зменшується у разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи відповідно до умов контракту чи збільшення заборгованості із оплати праці.


Пункти 3.1 і 3.2 контракту
Пункти 3.1 і 3.2 контракту

Крім того, контракт передбачає виплату керівникові КП премій у розмірі до 50% окладу за виконання показників, визначених діючим на підприємстві положенням про преміювання працівників. До того ж, директор «Луцьких ринків» може отримувати грошові винагороди за підсумками роботи за рік та «інші компенсаційні, гарантійні та заохочувальні виплати» згідно з колективним договором підприємства.

Читайте також: Що відомо про нового очільника «Луцьких ринків»

Лист до редакції
Лист до редакції

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Коментарі
14 Липня 2018, 00:01
А Горгут з ковельським Сорокою і далі пакують міліони-пора заходити з іншого боку
14 Липня 2018, 00:06
Про вибух автомобіля директора фармкомпанії Здоров’я повідомляє Інтерфакс із посиланням на джерело в правоохоронних органах.
Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021