Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Студенти пишуть тестування
Студенти пишуть тестування

Луцькі бакалаври склали перше ЗНО

03:00 12.07.2018
462

Одинадцятого липня четвертокурсники, які хочуть вступити до магістратури, склали зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

Цьогоріч це тестування обов'язкове для більшості спеціальностей магістратури, повідомляє 12 канал.

Загалом у Луцьку 700 вступників. Попри те, що віднедавна чотири курси формально вважають закінченою вищою освітою, вони хочуть таки отримати ще й диплом магістра. Уся процедура ЗНО строго регламентована. Вступники повинні мати з собою певний пакет документів. А ще обов'язкова умова – не спізнюватись на тестування.

Тому декількох вступниць, які прийшли на п'ять хвилин пізніше встановленого часу, на територію пункту просто не впустили. Єдиний вихід для них: звертатись до центру оцінювання якості освіти і документально довести, що вони мали поважну причину для спізнення. Тоді їм дозволять складати ЗНО на другій сесії. Або ж вступницям доведеться обрати іншу спеціальність на магістратурі, де сертифікат з англійської при вступі не вимагають.

Тестування з англійської для бакалаврів не єдине цьогорічне нововведення. Також 13 липня для охочих вступити на правничу спеціальність відбудеться фаховий іспит у формі ЗНО.

;
Загрузка...
Коментарі
19 вересня
Вчора
17.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин