Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олена Пашук
Олена Пашук

Луцька поетеса – лауреатка літературної премії

22:55 11.07.2018
613

Літпремію імені Бориса Нечерди Ліги українських меценатів за 2018 рік присудили поетесі та викладачці з Луцька Олені Пашук.

Визнали переможницею за збірку «паранджа», яке видало видавництво «Вежа-Друк», інформує Укрінформ.

У книжці авторка створила переконливий і проникливий образ жінки, яка «наче сонях / повертається у бік гарячого серця», в якої «завжди відчинене вікно серця, куди чоловіки залітають дощ перечекати», жінки, в серці якої «чотири камери / і в кожній по в’язню».

З допомогою цієї книжки Олена Пашук хотіла передати читачам магму жіночого емоційного досвіду, спробувала висловити те, що ховається за паранджею внутрішнього світу жінки, чим він особливий (а отже, й чим цікавий зовнішньому світові).

За інформацією, премію присуджують за пошуки нової поетичної мови й сміливі творчі експерименти.

До слова, попередньо лауреатами були Сергій Жадан, Іван Андрусяк, Василь Слапчук, Анатолій Кичинський, Теодозія Зарівна, Валентина Давиденко, Павло Коробчук, Павло Щириця.

Довідка:

Олена Пашук (Кицан) народилася 17 липня 1982 року в Луцьку. Була активним членом літстудії «Лесин кадуб». Учасниця всеукраїнських нарад молодих літераторів, що проходили в Ірпені (2000) та в Коктебелі (Крим, 2002). Закінчила філологічний факультет Волинського національного університету ім. Лесі Українки, захистила кандидатську дисертацію на тему «Взаємодія класичного й некласичного вірша у творчості Василя Голобородька».

Попередні поетичні книжки авторки: «За поворотом мого погляду» (2000), «...німі оплески» (2004), «Солоні гнізда» (2005), «Седмиця» (2008), «25-й кадр» (2010), «Нічка йде до мишки в гості» (2011).

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у Twitter, Google+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

;
Загрузка...
Коментарі
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин