Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ігор Біскуб розповідає про можливості нового обладнання
Ігор Біскуб розповідає про можливості нового обладнання

Обладнання у луцькій лікарні – як у столичному Інституті серця

14:59 11.07.2018
1074

Обладнання нового покоління для лікування хвороб серця Волинська обласна клінічна лікарня отримала від Світового банку.

У середу, 11 липня, персональну екскурсію для голови ОДА Олександра Савченка та представників ЗМІ провів головний лікар Іван Сидор.

Дороговартісне устаткування допоможе значно ефективніше та якісніше лікувати пацієнтів, які мають проблеми з серцем. Цей арсенал і справді вражає, бо тепер лікарня має установки, які здатні розпізнавати рак на ранній стадії, виконувати повну діагностику органів зору та слуху, швидко та точно робити аналізи крові, томографію, а також екслюзивні операції на серці.
Такі операції роблять без зупинки кровообігу хворого та не розрізаючи серце, бо дістатися до уражених ділянок можна через судини.

Враженнями від почутого та побаченого ділиться й голова Волинської ОДА Олександр Савченко: «Мене тішить те, що лікарі на роботі – зі світлими, радісними очима. Значить, їм ця робота подобається. А кому б не подобалося працювати на новому обладнанні?»

«Думаю, через декілька місяців ми зможемо себе порівнювати зі знаменитим Інститутом серця Тодурова. Професіонали тут є, апаратура є, все є необхідне для того», – зазначив Олександр Савченко.

Про найочікуваніше обладнання, за яке в лікарні «воювали», розповідає завідувач відділенням Ігор Біскуб. За словами лікаря, за кошти Світового банку вдалося закупити новенький рентгенопроникний операційний стіл, на якому хворому буде зручно лежати навіть під час багатогодинних операцій. Окрім того, отримали понад дві сотні одноразових наборів штучних легенів, кардіостимулятори та кардіовертери-дефібрилятори.


Унікальність останніх полягає в тому, що вони рятують людину від миттєвої смерті. Такі «запчастини» імплантують в організм, і коли серце раптово зупиняться, кардіовертер заряджається і повертає його в роботу буквально за десять секунд.

Щоправда, половину такого обладнання ще довезуть, адже воно має обмежений строк стерильності.

До слова, тепер пацієнти зможуть економити на операції близько двох тисяч євро.

Більшість обладнання ще потребує встановлення. Займатися цим будуть фахівці з-за кордону.


;
Загрузка...
Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин