Луцькі спортсмени здобули призові місця на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

09 Липня 2018, 20:57
Троє спортсменів з Луцька вибороли золоті, срібні та бронзові медалі 1603
Троє спортсменів з Луцька вибороли золоті, срібні та бронзові медалі

Троє спортсменів з Луцька вибороли золоті, срібні та бронзові медалі під час чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації у Чехії.

Чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації проходив у місті Дольни Млин, що за 150 кілометрів від Праги (Чехія).

Програма змагань включала класичні дистанції на діапазонах 3,5мгц, 145мгц, а також пошук радіопередавачів на короткій дистанції в режимі «Спринт».

Один з найкращих результатів за останні роки показала збірна команда України: 18 медалей, з яких 6 золотих, 11 срібних та 1 бронзова. Загалом друге  загальнокомандне місце, поступились лише господарям змагань.

За збірну команду України виступали три спортсмени з міста Луцька Волинського обласного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України, а саме Аліна Лотоцька в категорії ж-14 – 2 місце в особистому заліку і срібна медаль в командному заліку в категорії ж – 14, Катерина Демчук – 5 місце  в особистому заліку і бронзова медаль в командному заліку в категорії ж -16. Іщук Владислав - 8 місця в особистому заліку і золота медаль в командному заліку в категорії ч – 16.