У Луцьку внесли зміни до бюджету громади: кошти виділили на ремонт школи, лікарні, озеленення

26 Березня 2025, 12:38
Ілюстративне фото 333
Ілюстративне фото

Депутати Луцької міської ради на пленарному засіданні 73-ї сесії внесли зміни до бюджету громади. Кошти спрямували на соціальні та інфраструктурні проєкти. 

Про це повідомляє міська рада.

Луцьк отримав субвенцію з державного бюджету у розмірі 60 млн грн, які направлять на ремонт школи №13. Крім того, депутати проголосували за перенаправлення 2 млн грн на виконання Програми забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2021-2025 роки. Ці кошти передадуть зведеній бригаді «Хижак» Департаменту патрульної поліції для закупівлі приладдя, необхідного для виконання завдань у зоні бойових дій.

На підтримку Волинської обласної інфекційної лікарні виділили 50 тис. грн За ці кошти облаштують  зону приймання біологічного матеріалу клініко-діагностичної лабораторії. Окрім того, 500 тис. грн виділили на озеленення території громади.

Ще 19 тис. грн з бюджету передбачили на надання компенсації за оплату комунальних послуг вимушено переміщеним особам під час воєнного стану.

Читайте також: У Луцькій громаді підвищать зарплату працівникам дитсадків, якщо на це будуть гроші

Коментар
19/04/2025 Субота
19.04.2025
18.04.2025

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися