Садовий розповість, як написати стратегію ідентичності Луцька

04 Липня 2018, 20:56
Міський голова Львова Андрій Садовий 2086 Джерело: portal.lviv.ua
Міський голова Львова Андрій Садовий

Ініціативна група Urban Lutsk Hub у партнерстві з Львівською міською радою організовують у Луцьку зустріч з мером Львова Андрієм Садовим і львівськими посадовцями.

Захід під назвою «UrbanTalks Луцьк & Львів» відбудеться 5 липня о 18:00 у внутрішньому дворику Волинського коледжу національного університету харчових технологій.

UrbanTalks Луцьк & Львів — це дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами. Під час події реформатори міста Лева передадуть досвід та розкажуть про місцеві успішні кейси просторового планування та інтегрованого розвитку, залучення мешканців до прийняття рішень, партисипативні практики управління містом, розвиток науки, ІТ та інше.

У програмі зустрічі лекції на такі теми:

  • Сучасне місто: стратегія ідентичності – Андрій Садовий, міський голова Львова.
  • Успішні стратегії міста. Приклад Львова. Який ефект від реалізації стратегії отримує місто – Олександр Кобзарев, директор Комунальної установи “Інститут міста”.
  • Міське планування. Архітектурні принципи для Львова – Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури, головний архітектор Львова,
  • Екосистема міста для створення стартапів – Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.
  • Як залучити мешканців до прийняття рішень. Приклад Львова – Олександра Сладкова, заступник директора Львівського комунального підприємства «Інститут просторового розвитку.
  • Який ефект конференц індустрія приносить для міста? – Ліна Остапчук, директор комунального підприємства «Львівське конференц-бюро»

Афіша заходу
Афіша заходу

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

 

Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021