У Луцьку вбив себе ножем ветеран. ФОТО 18+

02 Липня 2018, 16:14
Чоловік встромив собі ножа у груди 6395
Чоловік встромив собі ножа у груди

В обласному центрі Волині сталась кривава трагедія у приміщенні Спілки воїнів-інтернаціоналістів: колишніій військовослужбовець позбавив себе життя просто у коридорі організації.

Про це повідомив сайт ВолиньPost з посиланням на власні джерела.

У понеділок, 2 липня, у будівлі обласної філії Спілки ветеранів Афганістану, що на проспекті Молоді, 14, 51-річний ветеран-афганець скоїв самогубство: після спілкування з представниками організації чоловік вийшов до коридору і встромив ніж собі між ребрами.

На місце інциденту негайно викликали «швидку» і правоохоронців, втім, медикам не вдалося врятувати чоловіка – поранення було несумісним із життям.

За деякими даними, загиблий мав проблеми з психікою і був схильним до суїциду.

Читайте також: У дворі будинку на Гордіюк знайшли тіло 47-річного лучанина

Ніж, яким чоловік вбив себе
Ніж, яким чоловік вбив себе

Ветеран вбив себе у коридорі
Ветеран вбив себе у коридорі

Фото опублікувало Суспільне Волині на своїй сторінці у Facebook.

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

 

Коментарі
02 Липня 2018, 19:29
Не вам судити про психічний стан людини..... спочатку виясніть, а потім пишіть такі факти
02 Липня 2018, 19:53
Потрібно було забрати з собой ще парочку нашиї депутатів....
02 Липня 2018, 19:55
Однозначно влада довела хлопця...
02 Липня 2018, 19:57
І нас таке жде .... Бо нікому ветерани не потрібні.... Хіба що мертві.... Щоб було де покласти гвоздики... Точно...
02 Липня 2018, 19:58
Хто буде розбиратися... На одного пікетувальника Верховної ради стало менше...
02 Липня 2018, 20:02
Треба розбиратися.. Аякже. Щось чоловік хотів.. влада ніколи , ще до цих горлопанців , так не відносилася до ветеранів війни.... Довели... Життя не пошкодував, видно було за що. Причому тут лікування . Він міг це здобити де інде... А у спілці .... Значить були підстави зробити це саме там...
02 Липня 2018, 20:03
Треба не себе різати , а цих короїдів у Києві , тай у нас В Луцьку їх хватає...
02 Липня 2018, 21:02
Афганців, учасників військових конфліктів на територіях інших держав, хто віддав своє здоров'я, хто -своє життя -не чула жодна влада, від совєтів до вінницьких! Бо вона "їх туди не посилала"! Сидять крисаки куда не поткнись і думають, як напхати собі пузо! Чиновники не можуть вирішити проблем воїнів АТО сьогодні, а ВЛАДА обіцяла хлопцям! Про що ми говоримо? Це протест зовсім не хворої людини, а доведеної до відчаю, шкода що такою ціною!. Вічна пам'ять йому.
02 Липня 2018, 21:02
Афганців, учасників військових конфліктів на територіях інших держав, хто віддав своє здоров'я, хто -своє життя -не чула жодна влада, від совєтів до вінницьких! Бо вона "їх туди не посилала"! Сидять крисаки куда не поткнись і думають, як напхати собі пузо! Чиновники не можуть вирішити проблем воїнів АТО сьогодні, а ВЛАДА обіцяла хлопцям! Про що ми говоримо? Це протест зовсім не хворої людини, а доведеної до відчаю, шкода що такою ціною!. Вічна пам'ять йому.
03 Липня 2018, 12:02
Один вихід ... Їхати на Київ . та зігнати сволоту з насиджених місць.. Серйозна неповага до ветеранів.
03 Липня 2018, 12:03
Один вихід ... Їхати на Київ . та зігнати сволоту з насиджених місць.. Серйозна неповага до ветеранів.
03 Липня 2018, 12:10
Збираймося знову на Київ. Якого ще чекати поштовху .. Ще мало. І не розходитися, поки не буде відповідного реагування.. депутати та міністри від побоювання кари за <br/>корупцію та крадіжки в особливо крупних...