У мешканців вулиці Винниченка тимчасово немає води

#   614
У мешканців вулиці Винниченка тимчасово немає води

Через ліквідацію аварійної ситуації тимчасово зупинили водопостачання мешканців вулиці Винниченка (будинки 2-14 та 11-39).

Про це повідомили у Луцькводоканалі.

Відновлення послуги – з 15:00 15 січня. Також води частково не буде на прилеглих вулицях – Сверстюка та Бандери.

Читайте такожУ Луцьку прокурори вимагають у забудовників сплатити майже 470 тисяч гривень боргу

 

 

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026