Деякі мешканці будинку на Відродження, який зруйнувала російська атака, зможуть повернутися додому вже у лютому

07 Січня 2025, 15:01
Будинок у Луцьку, який зазнав руйнувань під час російської атаки у серпні 2024 437
Будинок у Луцьку, який зазнав руйнувань під час російської атаки у серпні 2024

Мешканці другого та третього поверхів третього під’їзду зруйнованого в серпні будинку на проспекті Відродження, 18, з 1 лютого зможуть повернутись до власних осель на постійне проживання. 

Про це стало відомо під час засідання міської комісії ТЕБ та НС. Начальник управління капітального будівництва Луцької міської ради Василь Ліщук повідомив, що мова йде про жителів шести квартир з п’ятнадцяти, які постраждали від вибуху. До кінця цього місяця люди ще проживатимуть в найманих квартирах, оренду який оплачують з міського бюджету. Про це повідомили на сайті Луцькради. 

Він повідомив, що станом на зараз загальна конструкція будинку повністю відновлена, залишилось зробити внутрішні оздоблювальні роботи. В під’їзді ці роботи вже зробили, залишилось тільки відремонтувати квартири.

Тепер основна частина оздоблювальних робіт (у самих квартирах) має відбуватись за рахунок програми «єВідновлення». З цим існує певна проблема, адже програма працює досить недосконало, не вистачає іноді документів від людей, які необхідно подати на відшкодування.

«Якщо ми побачимо, що відшкодування коштів за програмою “єВідновлення” затримується або може бути неможливим, то тоді з міського бюджету виділятимуться додаткові кошти, щоб люди відновили своє помешкання та повернулись до своїх осель якнайшвидше», – повідомив Василь Ліщук.

Комісія доручила департаменту житлово-комунального господарства міської ради, ЖКП № 7, КП «Луцькводоканал», ДКП «Луцьктепло», Луцькій філії ПрАТ «Волиньобленерго» провести роботи з відновлення систем життєзабезпечення.

Загальна вартість робіт, відповідно до розробленого проєкту, – 3 мільйони 56 тисяч гривень.

Згідно укладеного договору, будівельники мають завершити відновлення житла до 27 грудня цього року.

Нагадаємо, вранці 26 серпня російські окупанти завдали наймасованішого удару по об’єктах критичної інфраструктури України. На Волині внаслідок ворожої атаки постраждали житлові та інфраструктурні об'єкти в Луцьку та Ковелі. 15 квартир у Луцьку визнали непридатними для життя через цю  російську атаку.

 

 

 

Коментар
06/02/2025 Четвер
06.02.2025
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром