Підприємства Луцька можуть виграти 10 тисяч доларів за енергоефективність
Зацікавлені в питаннях енергоефективності підприємства, установи та організації Луцька можуть взяти участь у пілотному проєкті ЄУЕА та UNIDO ‒ Всеукраїнській премії «Лідери енергетичного менеджменту».
Мета премії – стимулювати український бізнес до впровадження систем енергоменеджменту, які сприятимуть суттєвому зменшенню енергоспоживання, підвищенню ефективності та конкурентоспроможності підприємств. Про це повідомили на сайті Луцькради.
У межах премії нагородять підприємства різних розмірів і форм власності, які продемонструють вагомі результати в запровадженні систем енергоменеджменту (СЕнМ).
Переможці отримають фінансову винагороду:
- 10 тисяч доларів США для великих підприємств;
- 5 тисяч доларів США для малих і середніх підприємств (МСП).
Крім того, керівників підприємств запрошують взяти участь у вебінарі «Детально про премію «Лідери енергетичного менеджменту: Правила участі та вимоги до учасників»», який відбудеться 3 грудня та триватиме з 10:00 до 10:40. Реєстрація за посиланням.
Для додаткової інформації звертайтеся до відповідальної особи – Аліна Манушенко, координаторка проєкту премії «Лідери енергетичного менеджменту», тел: +380 95 0530 475, e-mail: [email protected].
Довідково. Асоціація «Європейсько-українське енергетичне агентство» (далі ‒ ЄУЕА) за підтримки Проєкту Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» перезапускає Всеукраїнську премію нагородження «Лідери енергетичного менеджменту». Програма нагородження Всеукраїнської премії «Лідери енергетичного менеджменту» є першою в Україні, яка відзначатиме досягнення підприємств щодо провадження системи енергетичного менеджменту.
Ціль цієї програми привернути увагу сектору виробництва до глобальних енергетичних та кліматичних проблем і продемонструвати результати щодо підвищення енергоефективності виробництва завдяки впровадженню СЕнМ. Також, програма Всеукраїнської премії «Лідери енергетичного менеджменту» ставить на меті популяризацію впровадження систем енергетичного менеджменту та підвищення енергоефективності в промисловості, що є визначеною політикою України в сфері енергоефективності.
Великі підприємства за досягнення у впровадженні системи енергетичного менеджменту будуть нагороджені за результати впровадження сертифікованої, за стандартами ISO 50001, системи енергетичного менеджменту. Малі та середні підприємства (далі-МСП) будуть нагороджені за найкращі підходи у впровадженні енергоменеджменту та заходів енергоефективності.
Для участі в Програмі нагородження підприємствам пропонується подати заявки, де будуть представлені їх приклади впровадження енергетичного менеджменту. Кожна заявка має містити інформацію щодо досвіду впровадження на підприємстві та переваги отримані для бізнесу від впровадження СЕнМ. Заявки будуть проходити процес відбору комітетом журі, який складається з поважних експертів в системах енергетичного менеджменту відповідно до ISO 50001. Форма заявки та правила участі в Програмі нагородження приведено на сайті.
Прийняття заявок триває до 17 січня 2025 року; переможці конкурсу будуть повідомлені та публічно оголошені в лютому 2025 року.
Заявки на участь Програмі нагородження можуть подавати підприємства, які розташовані в Україні, державної, приватної або комунальної власності. Заявки можуть подати, як група компаній, так і окремо юридичні особи, які входять в цю групу компаній, а також їхні підрозділи, філії та інші.
Журі розглядатимуть заявки за двома групами: Група 1 – великі підприємства; Група 2 – малі та середні підприємства. Учасники самостійно обиратимуть свою групу для участі, виходячи з чисельності персоналу та/або річного обороту.
Всі учасники конкурсу, у яких заявки відповідатимуть правилам Програми, отримають одну з двох нагород:
Нагорода за досконалість: Переможці конкурсу отримають престижну відзнаку «Нагороду за досконалість» та сертифікати на послуги з енергоефективності вартістю від пʼяти тисяч доларів до десяти тисяч доларів залежно від групи заявника (1 або 2 група). Фінансова винагорода може бути використана тільки на послуги з енергоефективності, а саме: консультації, обладнання та інше матеріально-технічне забезпечення (надається UNIDO).
Нагорода за ініціативність: Всі учасники, які подали заявки та надали всю необхідну інформацію відповідно до вимог Програми, отримають «Нагороду за ініціативність» та можливість безплатно пройти дводенні онлайн курси підвищення кваліфікації у сфері енергоефективності (надається UNIDO).
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром