Більше 50 мешканців Луцького району навчили основ тактичної та вогневої підготовки

20 Вересня 2024, 13:16
Навчання цивільних 419
Навчання цивільних

У Боратинській громаді більше 50 учасників пройшли підготовку з основ тактичної та вогневої підготовки.

Фахівці штабу Луцького району територіальної оборони №3поділилися базовими знаннями з тактико-технічних характеристик озброєння та заходів безпеки, інженерної та військової топографії, підготовки зі звʼязку, основ виживання та безпеки бою тощо. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Луцької РДА.

Навчання цивільних відбуваються у межах Програми Базової підготовки громадян України до національного спротиву від збройної агресії РФ.

Надалі щомісяця і до кінця поточного року запланували проведення навчання і в інших територіальних громадах Луцького району, за участю інструкторів, представників штабу району та ДФТГ.

Про місце та результати проведення занять повідомлятимуть додатково.

«Всіх небайдужих і вмотивованих громадян просимо прийняти участь у навчанні задля вашої безпеки! Не дозволимо ворогу панувати в нашому краї!» – закликають в штабі Луцького району територіальної оборони №3.

Коментар
16/02/2025 Неділя
16.02.2025
15.02.2025
14.02.2025