Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Кривий Вал: луцька їдальня шокувала «Ревізора»

17:46 15.04.2016
4798

Знімальну групу шоу «Ревізор», що виходить на «Новому» каналі, шокувала луцька їдальня під назвою «Берізка» на вулиці Кривий Вал.

Перевірка навідалася у заклад в обідню пору, у п’ятницю, 15 квітня, пише «Таблоїд Волині».

Численна знімальна група на чолі з ведучим Вадимом Абрамовим перевірила кухню закладу. Що телевізійники побачили там ‒ згодом виклали в офіційних спільнотах у соцмережах.

У закладі кажуть, що через них сьогодні вся виручка «в трубу», а кухарки ‒ ледь не в передінфарктному стані.

Проте, один із постійних відвідувачів «Берізки» заявив знімальній групі, таки доївши свій обід:

«Не залежно від результату вашої ревізії, цей заклад залишається єдиним в Луцьку, де справді смачно, доступно і по-домашньому!».

Загрузка...
Коментарі

Відвідувач

02:46 16.04.2016

Треба подякувати тій людині яка запросила в їдальню ревізорів, щоб усі побачили закулісні "порядки" закладу громадського харчування на території державного підприємства. Директор Пошти абсолютно не дбає за здоров'я своїх співробітників.

Поштар

02:51 16.04.2016

Та він ні за що на пошті не дбає, крім набити кармани. А ще дбає дуже за своє власне здоров'я, бо за час роботи у нас наїв боки на півцентнера. Временщик. Пошта і так доживає свої останні часи, Гавришків розвалює іі окончатільно.

Пошта 25

02:54 16.04.2016

Пошту валить, людей які багато років пропрацювали розганяє. Влаштовує на роботу таких тупаків безмозглих як і сам.

Лучанка

10:57 17.04.2016

Постійно там обідаю-це просто жах. А для чого у нас в Луцьку санепідемстанція,хоч раз у півроку перевіряла б санітарний стан і порядок на кухні. Видно для того,щоб ці санітрні лікарі одержували по 10 тисяч і чухали одне місце,структура,яку давно пора розігнати,коли не приносить користу громаді.А з виду такі всі приємні і культурні ,а неряхи і грязнулі.Добре,що не отравилася. Більше не піду і всім рекомендую туди не йти.Це просто жах.Молодці ревізори,дай вам Боже здоров"я,щоб викривати ці страшні факти.

Загрузка...
28 листопада
Вчора
26.11.2020