Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Остап Українець
Остап Українець

Остап Українець презентував у Луцьку два романи

18:40 13.06.2018
457

До Луцька приїздив талановитий письменник та перекладач Івано-Франківська Остап Українець представив свої два романи: «Малхут» та «Транс».

«Мистецьке об’єднання «Стендаль» 12 червня організувало зустріч з автором в салоні «Артист».

Модераторка заходу Ельвіра Яцута зазначила, що Остап, на сьогодні, у свої 24 роки, крім літературного доробку, має велизечний перекладацький багаж. Остап Українець працює над текстами культових авторів Говарда Лавкрафта, Едгара По та Томаса Еліота.

Автор дебютував як письменник з романом «Малхут» (2017, видавництво «Фабула»). «Малхут» – книга про місто Станіслав другої половини позаминулого століття.

«Ігнатій Камінський – це реальний бургомістр. Більшість прецедентів з його публічного життя. Але так, я домислюю чим він займався у вільний час. Фактично те, що рухає сюжет – це мій домисел. Але ключова біографія Камінського прослідковується: те що його підозрювали у контрабанді, те, що він був специфічною та сумнівною постаттю свого часу. В післямові я перелічую авторів до яких звертався у роботі над романом», – зазначає про головного героя роману Остап Українець.

Роман «Транс», який вийшов друком у Видавництві Жупанського, – це історія про таємниче Паломництво: містами сучасної Європи та сторінками класичної літератури, письменник постійно ставить їх у ситуацію між вибором. Письменник звертається до середньовічної легенди про Філософський Камінь та алхімічних трактатів, які накладає на подорож багатогранним сьогоденням і через символіку яких досліджує автоеротизм та андрогінність свого героя.


Фото: Олег Бурлака

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у Twitter, Google+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

;
Загрузка...
Коментарі
18 серпня
Вчора
16.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин