Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Майбутній кооператив виробників картоплі
Майбутній кооператив виробників картоплі

Волинська картопля матиме власний бренд

13:18 12.06.2018
1001

На Волині планують створити перший сільськогосподарський кооператив виробників картоплі.

У четвер, 7 червня, у селищі Торчин Луцького району відбулася зустріч сільгоспвиробників Луцького, Локачинського, Рожищенського районів, які займаються вирощуванням картоплі. Вони вирішили об'єднатися в сільськогосподарський обслуговуючий кооператив. Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА у Facebook.

Зустріч організували в рамках проекту «Ключ до успіху. Покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області України і Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації». Проект працює за програмою територіальної співпраці країн Східного партнерства Білорусь-Україна.

Учасники зустрічі визначили пріоритетні напрями діяльності майбутнього обслуговуючого кооперативу, обговорили можливості залучення інвестиційних коштів. Домовилися про те, що волинську картоплю, знану в Україні відмінними смаковими якостями, продаватимуть під одним брендом, який так і називатиметься – «Волинська картопля».

На зустрічі підписали угоду про співпрацю по створенню сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу між Волинською обласною аграрною дорадчою службою та ініціативною групою сільгоспвиробників, які займаються вирощуванням картоплі.

Друга частина зустрічі була «польовою», аграрії відвідали фермерське господарство «ЕКО-ТУР», на полях якого заклали демонстраційні ділянки сортів озимої пшениці Інституту землеробства Національної академії аграрних наук України. Голова фермерського господарства Василь Аршулік розповів присутнім про особливості та технологію вирощування кожного з сортів.

З сільгоспвиробниками працювали члени команди проекту: координатор Наталія Козак, експерти проекту Олена Лютак, Тетяна Козак, Анатолій Аршулік, спеціаліст по кооперації Галина Ведрич, менеджер тренінгових програм Ірина Мельник.
;
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин