У міськраді з'ясували, чому Луцьк смердить

12 Червня 2018, 10:06
Фото ілюстративне 3576 Джерело: Конкурент
Фото ілюстративне

Джерела смороду, каже секретар міськради Григорій Пустовіт, їм уже відомі, і це точно не «Луцькводоканал».

У міськраді стверджують, що знають, чому Луцьк смердить. Про це говорили під час оперативної наради у вівторок, 12 червня. Головною причиною пошрення неприємних запахів у місті Пустовіт вважає кількох недобросовісних підприємців. Імена імовірних порушників, щоправда, він не назвав, тільки загадково зазначив, що один із них – лучанин, і що за ними стежитимуть.

Також секретар відкинув звинувачення, що лунали у бік комунального підприємтва «Луцькводоканал». За його словами, підприємство звинувачувати не доцільно, адже воно працює постійно, а запахи у місті виникають несистемно. Пустовіт стверджує, що у Луцьку смердить по-різному, саме тому комунальне підприємство не винне, адже якби порушували вони, то і сморід був би однаковим.

Наразі поширення неприємних запахів фіксують у двох районах міста: Джерело смороду на проспекті Грушевського та вулиці Гулака-Артемовського знаходиться у межах міста, а на Ковельській та Новочерчинській неприємний запах з'являється з-за меж Луцька.

Читайте також: Джерело смороду знайшли біля Луцькради.

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Коментарі
12 Червня 2018, 14:47
Сморід нестерпний... Вікна забули коли відкривали. А найгірший сморід коли зливає нечистоти прямо у відстійник ( не на очистку) сенсизаторний "бомбовоз "за № АС 0160 оранжевого кольору... Водій хамськи поводиться. адже можна злити нечистоти прямо на очистку, але він періодично випорожняється у відстійник , який найближче до села Липляни , а вичищають його прямо на обочину за метр від проїзжої частини дороги, яка обгороджена кущами... , а це за один день чотири пять ходок. В яку сторону подме вітер, там і смердить, а це набагато гірше , ніж пахло на цуровому... До Луцька напряму неповний кілометр...
12 Червня 2018, 15:02
Очисні на Липлянах - до гадалки не ходи...<br/>Достатньо один раз в 18.00 проїхатися з Вишкова на Жидичин і все стане зрозумілим.
12 Червня 2018, 16:14
Так смердить БЮТ
Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023