Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Михайло Щур
Михайло Щур

«Я не бачу кращих умов для підприємців», – член виконкому про «Луцькі ринки»

14:52 06.06.2018
1131

Член виконавчого комітету Луцької міської ради Михайло Щур поки не бачить, що умови для луцьких підприємців є вигіднішими, якщо вони співпрацюватимуть із КП «Луцькі ринки».

Про це він заявив під час виконкому у середу, 6 червня.

Михайло Щур пояснив, що вони прибічники того, аби комунальне підприємство господарювало на ринках Луцька, тому що підприємці, за його словами, сплачували великі кошти облспоживспілці за оренду (110 гривень за метр квадратний, – ред.), а місту йшли копійки. Тобто, каже Щур, таке рішення було необгунтованим.

«Метою створення підприємства «Луцькі ринки» було покращення бюджету міста і загалом фінансової ситуації на підприємстві. Проте, коли вже говорять про підвищення тарифу на оренду землі на ринках до 105 гривень, то я не почув аргументів, що місто отримуватиме більше, ніж раніше. Я не почув, що умови для підприємців стануть кращими», – ствердив Михайло Щур.

За словами члена виконкому, можливо, варто укладати тимчасові договори з підприємцями, формувати тарифну сітку в залежності від місця розташування «точки» продажу на ринку.

«Оптимізуйте свої видатки і надходження, щоб ви могли показати, що прийшли й запропонували підприємцям, які здійснюють там діяльність, набагато кращі умови й фінансові вимоги», – додав Щур.

Натомість інший член виконкому Олександр Серватович пояснив, що підприємство не почало ще працювати, тому не може показати якихось результатів.

«Підприємство не може знати наперед, які будуть проблеми, і що варто зробити. Тільки через певний час можна буде аналізувати ситуацію. Але зараз критикуючи, ми виглядаємо не зовсім коректно», – пояснив Серватович.

Нагадаємо, що у середу, 6 червня, виконком ухвалив тариф на оренду землі для підприємців Луцька на ринку Центральному. Становитиме він 90 гривень 25 копійок.

Читайте також: КП «Луцькі ринки» обслуговуватиме ринок Завокзальний

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у Twitter, Google+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Загрузка...
Коментарі

Архітектор

22:16 06.06.2018

Члени Луцького виконкому сформовані з представників бізнес еліт та бізнесменів, які не завжди вникають у суть справи. Ринки в Луцьку будувалися в основному самочинно з грубим порушення будівельних норм ( на високовольтних мережах. газопроводах високого тиску та інших мережах). Частинам ветхих металевих споруд вже понад 15 років. Якщо ринки залишати в існуючому стані то незабаром треба брати відповідальність за техногенні нещасні випадки, не кажучи про їх жалюгідний стан. За моєї пам"ятї жодний член виконкому не ніс відповідальності за свої рішення. То треба людям сказати правду про перспективи реконструкції ринків.Сьогодні був на Центральному ринку і плачучи підприємець сказала що виконком зарубув розміщення лотків, які вона вже виготовила по рекомендації працівників управлінь міської ради та отримання всіх позитивних висновків.

21 липня
Вчора
19.07.2019
18.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин