Луцькі спортсмени взяли призові місця в чемпіонаті України з легкої атлетики

04 Червня 2018, 11:18
У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 3437
У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

Волиняни взяли участь в командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів та здобули в командному заліку друге місце.

Змагання проходили на вихідних, 2–3 червня, у Луцьку, на стадіоні «Авангард», інформує відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

Загалом у змаганнях взяло участь більше 400 спортсменів з різних регіонів України. Сформували учасників на 24 команди, які змагалися в категоріях: біг на 100, 200, 400, 800, 1500, 3000, 5000 метрів, естафетний біг 4х100, 4х400 метрів, спортивна ходьба, стрибки у висоту, стрибки з жердиною, стрибки у довжину, потрійний стрибок, метання диска, метання молота, метання списа та штовхання ядра.

Спортсмени з Луцького району теж вибороли призові місця. Зокрема перше місце здобув Павло Палій в категорії метання спису (ДЮСШ Луцького району). Ерік Костриця з Обласної  ДЮСШ  взяв два других місця в категоріях біг на 100 та 200 метрів. Софія Богдан взяла третє місце з метання спису (ДЮСШ Луцького району).

Анжела Лихач в категорії біг на 800 метрів виборола третє місце (ДЮСШ Луцького району). Карина Вегнер стрибнула з жердиною на третє місце (Обласна ДЮСШ). Назарій Жилінський із ДЮСШ Луцького району взяв третє місце в бігові на 1500 метрів. І також третє місце виборов спортсмен Дмитро Кальков з метання спису (ДЮСШ Луцького району).

Отож, за підсумками чемпіонату перше місце у загальнокомандному заліку здобули атлети з Харківської області. Набрали вони 555 очок. Друге місце вибороли спортсмени з Волині, які заробили 545 очок під час чемпіонату. А третє місце з 533 очками взяли атлети з Дніпропетровської області.

До слова, спортсмен Ерік Костриця (біг 100 м) виступить у складі збірної команди України на чемпіонаті світу, що відбудеться в липні цього року в місті Тампере (Фінляндія).

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!