Марина Порошенко у Луцьку зустрілася із дітьми з синдромом Дауна

10 Липня 2024, 13:41
Марина Порошенко у Луцьку зустрілася із дітьми з синдромом Дауна 276
Марина Порошенко у Луцьку зустрілася із дітьми з синдромом Дауна

У Луцьку колишня перша леді України Марина Порошенко поспілкувалася із батьками  дітей із синдромом Дауна ВОГО «Даун-синдром» та з членами обласного молодіжного Центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя». 

Зустріч відбулася у вівторок, 9 липня, в рамках проєкту «Психологічна підтримка волонтерів та соціально вразливих категорій населення шляхом створення громадського простору «Safe Space» за підтримки Фонду Петра Порошенка. Про це пише ВСН.

Марина Порошенко познайомилася з учасниками проєктів, подивилася, як відбувається їх реалізація. Врахувала побажання і зауваження, аби в майбутньому щось покращити зі свого боку, почула запити від батьків та членів організацій.

«Всі ці ініціативи спрямовані на те, аби об'єднувати людей, підтримувати їх, які і в період повномасштабного вторгнення займаються громадською діяльністю. Вони можуть бути абсолютно різних напрямків. Якщо подивитися на те, що підтримано на сьогодні в Луцьку, то це більше направлено на соціалізацію, психологічну підтримку, підтримку дітей із певними вадами розвитку. Тому що в цьому проєкті не лише діти з синдромом Дауна, але і члени Центру «Джерело життя», інші громадські організації», – розповіла одна з організаторок зустрічі, волинська депутатка Юлія Вусенко.

У рамках цього проєкту проводять багато заходів спільно з громадськими організаціями Луцька, залучені й сім’ї військовослужбовців.

«Нам вдалося завезти дітей військових на море в Болгарію. Для батьків, які там воюють, дуже велике значення має те, наскільки підтримують їхніх дітей тут. Тому це один із пріоритетних наших напрямків. У Горохові ініціатива направлена на культурне укриття, яке там зробили», – додала депутатка.

По завершенні зустрічі учасники розмалювали імбирне печиво, яке волонтери вже повезли захисникам на фронт.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром