Письменниця та журналістка Любов Загоровська у Луцьку презентуватиме книгу «Таборові діти»

20 Червня 2024, 13:40
«Таборові діти» 448
«Таборові діти»

До Луцька завітає письменниця та журналістка Любов Загоровська із презентацією своєї нової книги «Таборові діти».

Захід відбудеться у вівторок, 25 червня, о 17:30, у музейному просторі «Окольний замок». Про це у фейсбуці повідомляють організатори. 

У книзі «Таборові діти» зібрано свідчення людей, які в дитячому віці зазнали репресій радянської каральної системи. Це відверті й болючі спогади тодішніх дітей про те, як їх під дулами автоматів забирали з дому, про досвід перебування в тюрмах, про важку дорогу на сибірські морози в товарних вагонах, про життя в бараках чи спецінтернатах, про виживання в нелюдських умовах заслання.

Модеруватиме розмову Леся Бондарук.

Любов Загоровська — журналістка, письменниця. Народилася і мешкає в Івано-Франківську. Навчалася на філологічному факультеті Прикарпатського національного університету імені Стефаника. Після закінчення працювала в обласній науковій бібліотеці імені Франка, потім журналісткою місцевих ЗМІ. Авторка поетичної книги «Назустріч вітру», яка була відзначена міською літературною премією імені Франка, роману «Коли були ми…», збірки оповідань «На їхніх маленьких плечах…», казок «Завдання для Бабайка, або Різдвяна плутанина» та книжки спогадів «#МояУПА». 

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром